طراحی گرافیکی و چاپ

کشف گروه تروریستی وابسته به داعش در الجزایر

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه الخبر چاپ الجزایر، پلیس استان البلیده در الجزایر یک گروه تروریستی متشکل از 10 نفر را شناسایی کرده است.

6 تیر 1399

معرفی قطار 6 تخته مهتاب سیر جم

آشنایی با شرکت قطار مهتاب سیر جمیکی از پر طرفدارترین و البته ایمن ترین وسایل حمل و نقل عمومی در بین مسافران قطار می باشد. علاوه بر امنیتی که قطار به مسافران می دهد، از لحاظ هزینه هم بسیار به نفع مسافران می باشد. همانطور که می دانید شرکت های ریلی مختلفی...

24 خرداد 1399

خبرنگاران پایانه مسافری گچساران برای مقابله با کرونا تعطیل شد

گچساران- خبرنگاران- شهردار دوگنبدان گفت: پایانه مسافربری گچساران با هدف مقابله با شیوع بیماری کرونا تا اطلاع بعدی تعطیل شد.

12 اردیبهشت 1399

دریافت نقدی عوارض آزادراهی ممنوع شد

معاون وزیر راه و شهرسازی از ممنوعیت دریافت عوارض به صورت نقدی در آزادراه ها خبر داد و گفت: برای مقابله با شیوع کرونا در گیت های عوارضی آزادراه ها دستگاه پوز نصب می شود.

4 اردیبهشت 1399

از کشف جمجمه های خربزه ای تا ساختن خانه برای بعد مرگ، حقایقی عجیب از منطقه ای باستانی در ایران

تُل چگاسفلی از جمله محوطه های باستانی پیش از تاریخ است که جمجمه های تغییر شکل یافته تا قربانگاه برای خدایان را در دل خود جای داده است.

14 فروردین 1399

علت تجدید ساختار دولت روسیه از زبان سخنگوی کرملین

سخنگوی کرملین گفت: تجدید ساختار کابینه وزرای فدراسیون روسیه در رابطه با اقدامات جدیدی است که از سوی ولادیمیر پوتین برای آن مشخص شده و این وظیفه نیازمند حداکثر کارآیی، پویایی و انعطاف پذیری در کار دولت است.

25 اسفند 1398

تغییر کاربری ساختمان مسکونی به تجاری

بالا بودن هزینه اجاره یا خرید ملک های تجاری باعث شده تا فردی بخواهد از ملک مسکونی خود برای مقاصد تجاری استفاده کند. البته طبق قانون، تغییر کاربری ساختمان های مسکونی غیرقانونی است مگر در بعضی موارد که قانون استثنا قائل شده است.

17 اسفند 1398

طراحی روف گاردن

طراحی فضای سبز روی پشت بام که بالاتر از سطح زمین قرار گرفته است یا به عبارتی ایجاد فضای سبز روی بستر مصنوعی و دور از سطح خاک را روف گاردن می گویند .

14 دی 1398

مزارع میگوی ایران بهترین ساختار را دارد، دامپزشکی علت بیماری را اعلام نکرد

در حالی که رئیس سازمان دامپزشکی معتقد است که یکی از عوامل شیوع بیماری لکه سفید میگو مناسب نبودن زیرساخت های استخرهای پرورشی این گونه آبزی است، رئیس سازمان شیلات اعلام کرد که زیرساخت های مزارع پرورشی میگو از لحاظ طراحی و ساختار از بهترین کیفیت برخوردارند...

10 دی 1398

قصد مقام های دولت برای استعفای دسته جمعی

یک مقام ارشد دولت آمریکا در کتابی که قرار است منتشر شود از قصد مقام های دولت این کشور برای استعفای دسته جمعی خبر داده است.

8 دی 1398

137 مقاله علمی از دانشگاه های پنج کشور در دبیرخانه همایش وصول شد

به گزارش خبرنگار مهر، سیداحمد پارسا ظهر امروز در دومین همایش مشترک بین المللی مطالعات زبان و ادبیات فارسی و کردی، گفت: این مقاله ها از 44 دانشگاه مختلف کشورهای کانادا، آلمان، ترکیه، اقلیم کردستان عراق و ایران به دبیرخانه این همایش ارسال شده بود.

4 دی 1398

معرفی پرطرفدارترین اپلیکیشن های اندرویدی در دنیا

در این گزارش به معرفی برنامه هایی که رکورد بیشترین دانلود از گوگل پلی را دارند را معرفی خواهیم کرد.

2 دی 1398

برگزاری مراسم یادبود مظاهر مصفا در تهران

علی مصفا - بازیگر، کارگردان و فرزند این شاعر و مصحح پیشکسوت درباره مراسم یادبود او گفت: روز دوشنبه (13 آبان ماه) از ساعت 16 تا 18 در هتل لاله مراسم یادبودی برای پدرم برگزار می گردد.

29 آذر 1398