اخبار و رویدادها

باز شدن درب قبرستان ها به روی مردم در ایتالیا

درب های قبرستان های ایتالیا با سرانجام قرنطینه سراسری در این کشور به روی مردم باز شد.

13 تیر 1399

خبرنگاران حامیان چهار میلیارد ریال به ایتام کهگیلویه و بویراحمد کمک کردند

یاسوج- خبرنگاران- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج هزار و 630 حامی بومی و غیربومی در فروردین ماه امسال چهار میلیارد و 410 میلیون ریال به ایتام و فرزندان محسنین زیر پوشش کمیته امداد این استان کمک نقدی کردند.

12 تیر 1399

بیماری هایی که پس از شیوع ویروس کرونا افراد را تهدید می کنند

باشگاه خبرنگاران/ عوارض ناشی از شیوع ویروس کرونا و ابتلا به این بیماری، می تواند پس از خاتمه یافتن این دوره افراد را دچار مشکل کند. عوارضی مانند افسردگی، اضطراب و استرس، خشکی و کهیر پوست بر اثر شستشوی بسیار و وسواس از جمله آسیب ها و بیماری هایی است که...

11 تیر 1399

کشتی مازندران نباید قربانی تسویه حساب گردد، تغییرات باید منطقی باشد

مصطفی میرعمادیان با تاکید بر حفظ سلامت و عدالت در فرایند انتخابات رئیس هیات کشتی استان مازندران به خبرنگاران گفت: متاسفانه در حال حاضر همه چیز تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته و تمامی امور به تعویق افتاده، اما امیدوارم انتخابات هیات کشتی استان مازندران...

10 تیر 1399

ذوالفقارنسب: نهادهای نظارتی به حرف های مالک تراکتورسازی ورود کنند

یک کارشناس فوتبال با تاکید بر ورود نهادهای نظارتی بر ادعاهای مالک باشگاه تراکتور گفت: باید نهادهای نظارتی این موضوع را رسیدگی کنند و سازمان بازرسی ورود کند چون این موضوع مبحث ملی است.

10 تیر 1399

دانشگاه میشیگان به تدریج بازگشایی می گردد

رئیس دانشگاه میشیگان اعلام نمود که پس از تعطیلی دانشگاه ها به دلیل شیوع کروناویروس، نسبت به بازگشایی این دانشگاه و از سرگیری آموزش حضوری خوش بین است.

9 تیر 1399

سازمان جهانی بهداشت شرایط اضطراری را تمدید کرد

این اقدام دقیقاً سه ماه پس از تصمیم اصلی سازمان مبنی بر اعلام شرایط اضطراری بهداشت عمومی در دنیا در تاریخ 30 ژانویه اجرا شده است. در آن موقع تنها 98 مورد از حدود 10 هزار مورد تأیید شده ابتلا به کووید 19 در خارج از مرز های چین شناسایی شده بود.

9 تیر 1399

با استفاده از موتورهای الکتریکی مصرف انرژی را کاهش دهیم

یک شرکت دانش بنیان پیروز به فراوری موتورهای الکتریکی مدرن شد که یک موتور مغناطیس دائم با روتور خارجی و بازده بسیار بالا دارد. این محصول باعث حذف تسمه و ایجاد مزیت فراوان برای مشتری نهایی و همچنین صنعت برق و محیط زیست می گردد.

9 تیر 1399

روز پر کار ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان با وزرای امور خارجه ترکمنستان، پاکستان و افغانستان درباره مسائل مورد اهتمام طرفین گفت وگو کرد.

8 تیر 1399

خبرنگاران 277 کردستانی مشمول طرح یارانه دستمزد شدند

سنندج - خبرنگاران - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: 277 نفر از دانش آموختگان این استان مشمول بهره مندی از طرح یارانه دستمزد شدند.

7 تیر 1399

یاری درمانی و پزشکیووهان به نیویورک ارسال شد

ووهان کانون شیوع ویروس کرونا در چین که حدود 76 روز قرنطینه بود اکنون بعد از بهبود شرایط، یاری بهداشتی و پزشکی به نیویورک ارسال کرد.

7 تیر 1399

ادامه فشارهای آمریکا بر چین در مورد بحران کرونا

وزیر خارجه آمریکا از چین خواسته است تا به طور دائمی و همیشگی بازار فروش مواد غذایی زنده را تعطیل کند.

6 تیر 1399

متجاوزان به دنبال تجزیه یمن هستند

خبرنگاران، سرویس بین الملل- فاطمه صالحی: تحولات یمن به تازگی وارد فاز جدیدی از درگیری ها شده است به طوری که عناصر مزدور و تحت حمایت عربستان سعودی از یک سو و امارات از سوی دیگر بر سر منافع خود در یمن به ویژه جنوب این کشور دچار درگیری شده اند.

6 تیر 1399

کشف گروه تروریستی وابسته به داعش در الجزایر

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه الخبر چاپ الجزایر، پلیس استان البلیده در الجزایر یک گروه تروریستی متشکل از 10 نفر را شناسایی کرده است.

6 تیر 1399

سازمان ملل قطعنامه توزیع عادلانه واکسن کرونا را تصویب کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فرانس پرس، مجمع عمومی سازمان ملل قطعنامه ای را مبنی بر توزیع عادلانه واکسن کرونا به تصویب رساند.

5 تیر 1399

چگونه وام جعاله مسکن بگیریم؟

به گزارش خبرنگاران، بانک عامل بخش مسکن بیان کرد: ماه گذشته هیات مدیره بانک عامل بخش مسکن با موافقت نسبت به یک طرح اعتباری پیشنهاد شده توسط کارشناسان بانک، مصوب کرد تسهیلات جعاله مسکن از این پس به مالکان واحدهای مسکونی مهر نیز تعلق پیدا کند.

4 تیر 1399

انتقاد چین از اتهام زنی اروپا در رابطه با شیوع کرونا

وزارت خارجه چین با رد اتهام زنی اتحادیه اروپا درخصوص انتشار اطلاعات غلط درباره ویروس کرونا، گفت هیچ مدرکی قطعی از دست ساز بودن این بیماری در چین وجود ندارد.

4 تیر 1399

انجام 270 پروژه تحقیقاتی دانشگاه های علوم پزشکی برای غلبه بر کرونا شروع شد

رئیس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا از شروع به کار 270 پروژه تحقیقاتی توسط دانشگاه های علوم پزشکی و بیش از 30 طرح مداخله درمانی برای غلبه بر کرونا اطلاع داد.

3 تیر 1399

خبرنگاران بازگشایی سینماها داوطلبانه شد

تهران- خبرنگاران- در ششمین جلسه کارگروه آنالیز آسیب های کرونا در سینما ضوابط بازگشایی سینماها با حضور نماینده انجمن سینماداران آنالیز شد.

3 تیر 1399

زیست بوم فناوری و نوآوری سلول های بنیادی جوان تر می شود ، راه اندازی پژوهش سرا های دانش آموزی، به زودی

طبق اعلام ستاد توسعه فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی دانش آموزان آینده سازان زیست بوم نوآوری هستند از این رو تربیت و پرورش این نسل را در پژوهش سرا های دانش آموزی مد نظر قرار داده است.

3 تیر 1399
تعداد: (444)