اخبار اقتصادی

باز شدن درب قبرستان ها به روی مردم در ایتالیا

درب های قبرستان های ایتالیا با سرانجام قرنطینه سراسری در این کشور به روی مردم باز شد.

13 تیر 1399

بیماری هایی که پس از شیوع ویروس کرونا افراد را تهدید می کنند

باشگاه خبرنگاران/ عوارض ناشی از شیوع ویروس کرونا و ابتلا به این بیماری، می تواند پس از خاتمه یافتن این دوره افراد را دچار مشکل کند. عوارضی مانند افسردگی، اضطراب و استرس، خشکی و کهیر پوست بر اثر شستشوی بسیار و وسواس از جمله آسیب ها و بیماری هایی است که...

11 تیر 1399

سازمان جهانی بهداشت شرایط اضطراری را تمدید کرد

این اقدام دقیقاً سه ماه پس از تصمیم اصلی سازمان مبنی بر اعلام شرایط اضطراری بهداشت عمومی در دنیا در تاریخ 30 ژانویه اجرا شده است. در آن موقع تنها 98 مورد از حدود 10 هزار مورد تأیید شده ابتلا به کووید 19 در خارج از مرز های چین شناسایی شده بود.

9 تیر 1399

با استفاده از موتورهای الکتریکی مصرف انرژی را کاهش دهیم

یک شرکت دانش بنیان پیروز به فراوری موتورهای الکتریکی مدرن شد که یک موتور مغناطیس دائم با روتور خارجی و بازده بسیار بالا دارد. این محصول باعث حذف تسمه و ایجاد مزیت فراوان برای مشتری نهایی و همچنین صنعت برق و محیط زیست می گردد.

9 تیر 1399

روز پر کار ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان با وزرای امور خارجه ترکمنستان، پاکستان و افغانستان درباره مسائل مورد اهتمام طرفین گفت وگو کرد.

8 تیر 1399

خبرنگاران 277 کردستانی مشمول طرح یارانه دستمزد شدند

سنندج - خبرنگاران - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: 277 نفر از دانش آموختگان این استان مشمول بهره مندی از طرح یارانه دستمزد شدند.

7 تیر 1399

سازمان ملل قطعنامه توزیع عادلانه واکسن کرونا را تصویب کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فرانس پرس، مجمع عمومی سازمان ملل قطعنامه ای را مبنی بر توزیع عادلانه واکسن کرونا به تصویب رساند.

5 تیر 1399

چگونه وام جعاله مسکن بگیریم؟

به گزارش خبرنگاران، بانک عامل بخش مسکن بیان کرد: ماه گذشته هیات مدیره بانک عامل بخش مسکن با موافقت نسبت به یک طرح اعتباری پیشنهاد شده توسط کارشناسان بانک، مصوب کرد تسهیلات جعاله مسکن از این پس به مالکان واحدهای مسکونی مهر نیز تعلق پیدا کند.

4 تیر 1399

زیست بوم فناوری و نوآوری سلول های بنیادی جوان تر می شود ، راه اندازی پژوهش سرا های دانش آموزی، به زودی

طبق اعلام ستاد توسعه فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی دانش آموزان آینده سازان زیست بوم نوآوری هستند از این رو تربیت و پرورش این نسل را در پژوهش سرا های دانش آموزی مد نظر قرار داده است.

3 تیر 1399

فعالیت نسیم شمال در سکوت متوقف شد

سید سجاد بالاد مدیر کتاب فروشی نسیم شمال در گفت وگو با خبرنگاران ، با اشاره به فعالیت هشت ساله این کتاب فروشی گفت: در این هشت سال ارتباط نسبتا خوبی با مردم و اهالی ماسال داشتیم اما به دلیل مسائل مالی در روزهای پایانی سال 1398 مجبور به تعطیلی این کتاب فروشی...

31 خرداد 1399

آشنایی با ساحل کنیالتی آنتالیا یکی از اصلی ترین سواحل آنتالیا

ساحل کنیالتی آنتالیاساحل کنیالتی : در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران به معرفی یکی از سواحل لوکس آنتالیا به نام کنیالتی ( Konyaaltı Beach) که جزء یکی از دو ساحل معروف آنتالیا می باشد که در ادامه بیشتر به معرفی آن می پردازیم .

30 خرداد 1399

سفر 4 روزه به میلان شهر دنیای مد در ایتالیا

سفر 4 روزه به میلان شهر دنیای مد در ایتالیادر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره سفر 4 روزه به میلان ، سخن خواهیم گفت.

28 خرداد 1399

جدیدترین خبرها از عرضه اولیه کارگزاری ها

به گزارش تجارت نیوز، وحید حسن پور، مدیرعامل کارگزاری صباتامین، عرضه اولیه سهام این کارگزاری و سایر کارگزاری هایی را که درخواست عرضه سهام شان را در بورس دادند، منوط به رفع موانع و محدودیت های قانونی در سطح شورای عالی بورس دانست و گفت: تا زمانی که دستورالعمل...

26 خرداد 1399

دعوا بر سر عامل بدهی ها و مسائل پرسپولیس، کی بود کی بود من نبودم

مدیرعاملان پیشین پرسپولیس پس از طی دوران ناموفق در این باشگاه همچنان در حال رایزنی برای بازگشت دوباره هستند.

24 خرداد 1399

واکنش یک عضو شورای نگهبان به طرح مجلس درباره قانون انتخابات

یک عضو شورای نگهبان نوشت: اینکه نمایندگان مردم چقدر دغدغه مردم و مسائل آن ها را در چنین روزهای کرونایی داشته باشند، جایگاه مجلس را در ذهن جامعه روشن می کند.

21 خرداد 1399

وزیر دفاع آمریکا خواهان انتشار اطلاعات کرونا توسط چین شد

وزیر دفاع آمریکا در سخنانی چین را متهم کرد که همچنان از انتشار اطلاعات مرتبط با ویروس کرونا که موردنیاز جامعه جهانی است، جلوگیری می نماید.

20 خرداد 1399

پیشنهاد کمک به ایران داده ایم

وزیر خارجه آمریکا مدعی شد: ما کمک های انسانی به مردم ایران را پیشنهاد کرده بودیم، اما پول نمی فرستیم.

19 خرداد 1399

واکنش پامپئو به شکل گیری دولت جدید عراق

وزیر خارجه آمریکا دوشنبه شب به وقت تهران از استقبال کاخ سفید از شکل گیری دولت جدید در عراق اطلاع داد.

17 خرداد 1399

کسبه تعطیل اظهارنامه کدام درآمد را تا 31 فروردین پُر نمایند؟

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران با بیان اینکه در حال حاضر انتقاد ما به اجرای مالیات بر ارزش افزوده است، گفت: وقتی کسبه تعطیل هستند و هیچ فروشی ندارند، چگونه باید تا 31 فروردین ماه اظهارنامه های مالیاتی خود را پر نمایند!

17 خرداد 1399

واریز بیش از 925 میلیارد ریال به حساب شهرداری ها و دهیاری های خراسان جنوبی

خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی از واریز بیش از 925 میلیارد ریال به حساب شهرداری ها، دهیاری ها، روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری استان از محل عوارض وصول شده در نظام مالیات بر ارزش افزوده در سال گذشته اطلاع داد.

14 خرداد 1399
تعداد: (135)