اخبار صنعت

با استفاده از موتورهای الکتریکی مصرف انرژی را کاهش دهیم

یک شرکت دانش بنیان پیروز به فراوری موتورهای الکتریکی مدرن شد که یک موتور مغناطیس دائم با روتور خارجی و بازده بسیار بالا دارد. این محصول باعث حذف تسمه و ایجاد مزیت فراوان برای مشتری نهایی و همچنین صنعت برق و محیط زیست می گردد.

9 تیر 1399

زیست بوم فناوری و نوآوری سلول های بنیادی جوان تر می شود ، راه اندازی پژوهش سرا های دانش آموزی، به زودی

طبق اعلام ستاد توسعه فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی دانش آموزان آینده سازان زیست بوم نوآوری هستند از این رو تربیت و پرورش این نسل را در پژوهش سرا های دانش آموزی مد نظر قرار داده است.

3 تیر 1399

کانادا: با بهت و وحشت نظاره گر خشونت پلیس و نا آرامی ها در آمریکا هستیم

نخست وزیر کانادا گفت، مردم این کشور با بهت و وحشت اخباری که درخصوص ناآرامی ها و نژاد پرستی و خشونت پلیس از آمریکا بیرون می آید را نظاره گر هستند.

1 تیر 1399

انواع شکلات و خواص و مضرات آنها

شکلاتی که این قدر دوست داریم، محصولی از درخت کاکائو است که از لوبیاها یا دانه های کاکائو به دست می آید. به طور طبیعی تلخ و بد مزه است. در ابتدا دانه ها را چند روزی تخمیر نموده و سپس برای نگهداری، خشک می نمایند و در پایان آن ها را بو می دهند، با بو دادن آن...

25 خرداد 1399

معرفی قطار 6 تخته مهتاب سیر جم

آشنایی با شرکت قطار مهتاب سیر جمیکی از پر طرفدارترین و البته ایمن ترین وسایل حمل و نقل عمومی در بین مسافران قطار می باشد. علاوه بر امنیتی که قطار به مسافران می دهد، از لحاظ هزینه هم بسیار به نفع مسافران می باشد. همانطور که می دانید شرکت های ریلی مختلفی...

24 خرداد 1399

یاری 14 میلیاردی بنیاد مستضعفان به صنوف هرمزگان و بوشهر، 5 میلیارد تومان سهم ملوانان شد

بنیاد مستضعفان مبلغ 2 میلیارد تومان برای حمایت از افراد آسیب دیده ناشی از شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر اختصاص داده است.

18 خرداد 1399

کسبه تعطیل اظهارنامه کدام درآمد را تا 31 فروردین پُر نمایند؟

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران با بیان اینکه در حال حاضر انتقاد ما به اجرای مالیات بر ارزش افزوده است، گفت: وقتی کسبه تعطیل هستند و هیچ فروشی ندارند، چگونه باید تا 31 فروردین ماه اظهارنامه های مالیاتی خود را پر نمایند!

17 خرداد 1399

خبرنگاران روزانه 450 هزار ماسک در استان تهران فراوری می گردد

تهران- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استانن تهران گفت: با تغییر خطوط فراوری در واحدهای فراوریی استان تهران، روزانه 450 هزار عدد ماسک در مناطق مختلف استان فراوری و به بازار مصرف عرضه می گردد.

15 خرداد 1399

جلوه نمایی لاله های واژگون در دشت های خراسان شمالی

هرساله فروردین که از نیمه می گذرد، لاله های زرد و لیمویی رنگ دشت های خراسان شمالی در منطقه خمبی و سرای شهرستان گرمه سر از خاک بیرون آورده و جلوه های زیبا و منحصربه فردی به طبیعت استان می بخشد.

12 خرداد 1399

خبرنگاران ساخت دستگاه پیشرفته اوزن ساز توسط جهاددانشگاهی قزوین

قزوین - خبرنگاران - رئیس جهاد د انشگاهی استان قزوین از ساخت دستگاه پیشرفته اوزن ساز با همکاری یک شرکت دانش بنیان خبرداد.

11 خرداد 1399

راه روستایی کانرود و دربند آستارا مسدود شد

بارش شدید باران و بالا آمدن آب استخر پشت سد دربند آستارا، سبب مسدود شدن راه ارتباطی دو روستای کانرود و دربند در این شهرستان شد.

10 خرداد 1399

سرگیجه اصناف برای بازگشایی کسب وکارها

علی ابراهیمی - کندی سیاست گذاری برای معین فهرست و ابلاغ و اجرای پروتکل های بازگشایی مشاغل و کسب و کارهای کم خطر، موجب سردرگمی و تخلف بعضی فعالان صنفی، شلوغی خیابان ها و به خطر افتادن طرح قرنطینه خانگی و فاصله گذاری اجتماعی شده است.

9 خرداد 1399

مراجعات حضوری به ادارات کاهش یابد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مراجعات حضوری به ادارات و سفرهای درون شهری بر بستر دولت الکترونیک کاهش یابد و صندوق های مکانیزه پرداخت، خرید و فروش های اینترنتی و آموزش غیر حضوری با استفاده از ظرفیت احکام برنامه ششم توسعه برای همیشه در کشور نهادینه شود.

9 خرداد 1399

جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر جیرفت

تا به حال چیزی راجع به معنای جالب اسم شهر جیرفت شنیده اید؟ این شهر با قدمت بسیار زیاد و تمدن 5 هزار ساله از جاذبه های گردشگری زیادی برخوردار است که با تک تک آنها اشنا میشویم.

7 خرداد 1399

جزئیات پرداخت وام 1 تا 2 میلیونی بسته حمایتی

خبرنگاران: با اعلام اختصاص کارت اعتباری یک تا دو میلیون تومانی به اقشار آسیب پذیر این سوال برای مردم ایجاد شد که آیا قرار است کارت اعتباری از سوی شبکه بانکی در اختیار مشمولان قرار گیرد؟ در پاسخ باید گفت که مبلغ مورد نظر به حساب یارانه افراد...

4 خرداد 1399

ثروتمندترین فرد اروپا امروز 11 میلیارد دلار پولدارتر شد!

رشد شدید شاخص های بورس اروپایی باعث افزایش چشمگیر ثروت برنارد آرنو شد.

27 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بانوی میاندوآبی کارآفرین برتر کشور شد

مهاباد- خبرنگاران- بخشدار باروق میاندوآب با اشاره به معرفی نفرات برتر دور چهارم انتخاب زنان کارآفرین برتر بر اساس آرای مردمی گفت: خدیجه سعیدپور بانوی کارآفرین اهل روستای گُل سلیمان آباد این بخش توانست در این زمینه به عنوان کارآفرین برتر انتخاب گردد....

26 اردیبهشت 1399

تجارت فرامرزی ایران 45 رتبه ارتقا پیدا کرد

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صمت گفت: تجارت فرامرزی ایران از سال 2018 تا سال 2019 بالغ بر 45 رتبه ارتقا پیدا نموده است.

23 اردیبهشت 1399

خبرنگاران هواشناسی کردستان در مورد کاهش دمای استان اخطاریه صادر کرد

سنندج - خبرنگاران - هواشناسی کردستان در مورد ورود موج سرما به استان و کاهش دما اخطاریه صادر کرد و کشاورزان را به رعایت تمهیدات مقابله با سرمازدگی فرخواند.

21 اردیبهشت 1399

حناچی با دبیرکل متروپلیس دیدار کرد

به گزارش خبرنگاران، پیروز حناچی شهردار تهران امروز چهارشنبه بعدازظهر در دفتر خود میزبان اکتاوی دلاوارگا دبیرکل متروپلیس (انجمن کلان شهرهای مهم جهان) بود.

20 اردیبهشت 1399
تعداد: (79)