اخبار سیاسی

روز پر کار ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان با وزرای امور خارجه ترکمنستان، پاکستان و افغانستان درباره مسائل مورد اهتمام طرفین گفت وگو کرد.

8 تیر 1399

ادامه فشارهای آمریکا بر چین در مورد بحران کرونا

وزیر خارجه آمریکا از چین خواسته است تا به طور دائمی و همیشگی بازار فروش مواد غذایی زنده را تعطیل کند.

6 تیر 1399

انتقاد چین از اتهام زنی اروپا در رابطه با شیوع کرونا

وزارت خارجه چین با رد اتهام زنی اتحادیه اروپا درخصوص انتشار اطلاعات غلط درباره ویروس کرونا، گفت هیچ مدرکی قطعی از دست ساز بودن این بیماری در چین وجود ندارد.

4 تیر 1399

خبرنگاران بازگشایی سینماها داوطلبانه شد

تهران- خبرنگاران- در ششمین جلسه کارگروه آنالیز آسیب های کرونا در سینما ضوابط بازگشایی سینماها با حضور نماینده انجمن سینماداران آنالیز شد.

3 تیر 1399

کانادا: با بهت و وحشت نظاره گر خشونت پلیس و نا آرامی ها در آمریکا هستیم

نخست وزیر کانادا گفت، مردم این کشور با بهت و وحشت اخباری که درخصوص ناآرامی ها و نژاد پرستی و خشونت پلیس از آمریکا بیرون می آید را نظاره گر هستند.

1 تیر 1399

خبرنگاران ویژه نامه سالگرد ارتحال امام خمینی در آتن منتشر شد

آتن- خبرنگاران- به مناسبت سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، ویژه نامه الکترونیکی به زبان یونانی و انگلیسی در آتن منتشر شد.

26 خرداد 1399

واکنش یک عضو شورای نگهبان به طرح مجلس درباره قانون انتخابات

یک عضو شورای نگهبان نوشت: اینکه نمایندگان مردم چقدر دغدغه مردم و مسائل آن ها را در چنین روزهای کرونایی داشته باشند، جایگاه مجلس را در ذهن جامعه روشن می کند.

21 خرداد 1399

وزیر دفاع آمریکا خواهان انتشار اطلاعات کرونا توسط چین شد

وزیر دفاع آمریکا در سخنانی چین را متهم کرد که همچنان از انتشار اطلاعات مرتبط با ویروس کرونا که موردنیاز جامعه جهانی است، جلوگیری می نماید.

20 خرداد 1399

پیشنهاد کمک به ایران داده ایم

وزیر خارجه آمریکا مدعی شد: ما کمک های انسانی به مردم ایران را پیشنهاد کرده بودیم، اما پول نمی فرستیم.

19 خرداد 1399

واکنش پامپئو به شکل گیری دولت جدید عراق

وزیر خارجه آمریکا دوشنبه شب به وقت تهران از استقبال کاخ سفید از شکل گیری دولت جدید در عراق اطلاع داد.

17 خرداد 1399

کسبه تعطیل اظهارنامه کدام درآمد را تا 31 فروردین پُر نمایند؟

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران با بیان اینکه در حال حاضر انتقاد ما به اجرای مالیات بر ارزش افزوده است، گفت: وقتی کسبه تعطیل هستند و هیچ فروشی ندارند، چگونه باید تا 31 فروردین ماه اظهارنامه های مالیاتی خود را پر نمایند!

17 خرداد 1399

گزینه منع آمد و شد سراسری در کویت مطرح است

به گزارش خبرنگاران به نقل از الیوم السابع، انس الصالح وزیر کشور کویت تاکید کرد که گزینه منع آمد و شد سراسری در کشور مطرح است.

15 خرداد 1399

کرونا تا تابستان می ماند

تسنیم نوشت:نخست وزیر کانادا بر این باور است که زندگی در این کشور تنها به شرطی عادی خواهد شد که مردم هم اکنون برای مقابله با شیوع ویروس کرونا همکاری کنند.

14 خرداد 1399

سرگیجه اصناف برای بازگشایی کسب وکارها

علی ابراهیمی - کندی سیاست گذاری برای معین فهرست و ابلاغ و اجرای پروتکل های بازگشایی مشاغل و کسب و کارهای کم خطر، موجب سردرگمی و تخلف بعضی فعالان صنفی، شلوغی خیابان ها و به خطر افتادن طرح قرنطینه خانگی و فاصله گذاری اجتماعی شده است.

9 خرداد 1399

مراجعات حضوری به ادارات کاهش یابد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مراجعات حضوری به ادارات و سفرهای درون شهری بر بستر دولت الکترونیک کاهش یابد و صندوق های مکانیزه پرداخت، خرید و فروش های اینترنتی و آموزش غیر حضوری با استفاده از ظرفیت احکام برنامه ششم توسعه برای همیشه در کشور نهادینه شود.

9 خرداد 1399

خبرنگاران ملکه انگلیس: بحران کرونا بسیار چالش برانگیز است

لندن - خبرنگاران - ملکه 93 ساله انگلیس که برای جلوگیری از ابتلایش به ویروس کرونا (کوید 19) پایتخت را ترک نموده و به اقامتگاه روستانی خود واقع در وینزور پناه برده است، تاکید نمود که در مقطعی قرار داریم که به طور فزاینده ای چالش برانگیز است.

6 خرداد 1399

پوتین: اقدامات قاطع، مانع از شیوع انفجاری کرونا در روسیه شده است

رئیس جمهور روسیه گفت، اقدام قاطع در مبارزه با ویروس کرونا برای این کشور زمان خریده است و مسئولین باید از آن به خوبی بهره بگیرند.

30 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بانوی میاندوآبی کارآفرین برتر کشور شد

مهاباد- خبرنگاران- بخشدار باروق میاندوآب با اشاره به معرفی نفرات برتر دور چهارم انتخاب زنان کارآفرین برتر بر اساس آرای مردمی گفت: خدیجه سعیدپور بانوی کارآفرین اهل روستای گُل سلیمان آباد این بخش توانست در این زمینه به عنوان کارآفرین برتر انتخاب گردد....

26 اردیبهشت 1399

نامه نمکی به لاریجانی برای ادامه تعطیلی مجلس

وزیر بهداشت در نامه ای به علی لاریجانی از وی خواست برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیلی مجلس شورای اسلامی ادامه پیدا کند.

24 اردیبهشت 1399

حناچی با دبیرکل متروپلیس دیدار کرد

به گزارش خبرنگاران، پیروز حناچی شهردار تهران امروز چهارشنبه بعدازظهر در دفتر خود میزبان اکتاوی دلاوارگا دبیرکل متروپلیس (انجمن کلان شهرهای مهم جهان) بود.

20 اردیبهشت 1399
تعداد: (126)