اخبار سیاسی

خبرنگاران سی ان ان: بحران کرونا همچنان تهدیدی بزرگ برای اقتصاد آمریکا است

تهران- خبرنگاران- شبکه سی ان ان شامگاه پنجشنبه برخلاف ادعای وزارت بازرگانی آمریکا در خصوص رشد مالی در کشور گزارش داد که بحران کرونا همچنان به تهدیدی بزرگ برای اقتصاد آمریکا باقی مانده است.

5 آذر 1399

مجله رادیویی کوی دانشجو روی آنتن شبکه رادیو جوان رفت

سردبیر مجله رادیویی کوی دانشجو گفت: پخش مجله رادیویی کوی دانشجو از آدینه دوم آبان روی آنتن شبکه رادیو جوان رفت.

5 آذر 1399

ماموریت توریستی به سبک دبی

دبی یکی از 5 شهر برتر مقاصد گردشگری و از مراکز اصلی مبادلات تجاری دنیا در حال آماده سازی برای بازیابی و بهبود بازار گردشگری خود در سواحل خلیج فارس است که ماموریت توریستی خود را برای دست یافتن به رونق مجدد شروع نموده است.

4 آذر 1399

سران انگلیس، فرانسه و آلمان با بایدن تبادل نظر کردند

به گزارش خبرنگاران، سران سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان با جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا که رسانه های آمریکایی وی را به عنوان پیروز این انتخابات اعلام نموده اند، مصاحبه کردند.

3 آذر 1399

خبرنگاران گسترش کرونا در حلقه اطرافیان معاون رئیس جمهوری آمریکا

تهران- خبرنگاران- کرونا در حلقه اطرفیان مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا گسترش یافت و 2 نفر از مشاوران ارشد وی را مبتلا کرد.

1 آذر 1399

خبرنگاران بازگشت امید به باغهای چای شمال

ساری - خبرنگاران - فصل برداشت چای در حالی به خاتمه رسید که شیب ملایم صعودی افزایش فراوری چای که از حدود پنج سال پیش در باغ های سبز شمالی شروع شده بود ، سال جاری هم ادامه یافت و چایکاران مازندران و گیلان بیش از سال قبل برگ سبز چای به کارخانه های چای تحویل...

28 آبان 1399

واکنش فرانسه به توافق آتش بس ارمنستان و جمهوری آذربایجان

ایرنا نوشت: فرانسه در واکنش به توافق آتش بس میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان در مورد مساله قره باغ، ضمن تاکید بر شروع مجدد مذاکرات بین طرفین درگیر فراتر از توافق آتش بس برای حل و فصل پایدار درگیری ها، به آنکارا در مورد اقدام های مغایر با این هدف هشدار...

25 آبان 1399

محدودیت عبور و مرور در 5 کلانشهر شامل حمل ونقل عمومی نمی گردد

معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: محدودیت های منع عبور و مرور که برای 5 کلانشهر در نظر گرفته شده است، صرفا برای خودروهای شخصی است و مشمول ناوگان عمومی نیست.

23 آبان 1399

افزایش تولید پتروشیمی با وجود تحریم و کرونا

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس گفت: با وجود کرونا و تحریم, تولید صنعت پتروشیمی کشور نه تنها کم نشده که افزایش هم یافت است.

22 آبان 1399

عراقچی: اروپا بجای اعزام نیرو و فروش سلاح به منطقه، با سیاست های مخرب آمریکا مقابله کند

معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران گفت که اروپا بجای اعزام نیرو و فروش سلاح به منطقه، با سیاست های مخرب آمریکا مقابله کند.

22 آبان 1399

نظارت موثری بر بازار وجود ندارد

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه نظارت مؤثر بر بازار وجود ندارد، گفت: بعضی افراد خودسرانه قیمت اجناس را افزایش می دهند که باید این رویه اصلاح گردد.

20 آبان 1399

یک شرکت سنگاپور برای ارتباط با ایران در لیست سیاه واشنگتن نهاده شد

ایرنا نوشت: دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا یک شهروند هندی و یک شرکت سنگاپوری تحت مدیریت او را که در زمینه کارگزاری حمل و نقل دریایی فعالیت می نماید در لیست سیاه قرار داده است.

17 آبان 1399

عراقچی: با آغاز دوباره درگیری ها مرزهایمان را با ارمنستان بسته ایم

خبرنگاران : معاون سیاسی وزیر خارجه ادعاها درباره ارسال سلاح و نیروی نظامی از ایران به ارمنستان را تکذیب کرد و گفت: از آغاز دور جدید درگیری ها مرزهایمان را با ارمنستان بسته ایم و اجازه انتقال سلاح به طرفین درگیری را...

15 آبان 1399

سبقت قطر از ایران و عربستان برای کسب میزبانی جام ملت های آسیا 2027

کشور قطر دومین اقدام خود را برای دریافت میزبانی جام ملت های فوتبال آسیا انجام داد.

11 آبان 1399

اپوزیسیون تایلند خواهان استعفا نخست وزیر شد

بزرگترین حزب اپوزیسیون تایلند امروز (دوشنبه) در شروع جلسات ویژه ای در مجلس به درخواست رهبر خونتای نظامی سابق برای بحث بر سر اعتراضات چندین ماهه، از نخست وزیر این کشور خواست از سمتش استعفا دهد.

7 آبان 1399

شهرهای ایرانی نشین کانادا

کانادا کشور پهناور، مدرن، پیشرفته و مهاجر پذیر، سالیانه پذیرای شمار زیادی از تازه واردین از نقاط مختلف جهان می باشد. حتما برایتان جالب است که بدانید چند درصد از جمعیت تازه واردین کانادا را ایرانیان تشکیل می دهند.

3 آبان 1399

قدردانی مقامات افغانستان از مواضع حمایتی جمهوری اسلامی ایران از فرایند صلح در این کشور

مقامات عالیرتبه دولت افغانستان در ملاقات هیأت ایرانی از مواضع حمایتی جمهوری اسلامی ایران از فرایند صلح در چارچوب جمهوریت و قانون اساسی قدردانی نموده و خواهان تداوم این راهبرد و مشورت و رایزنی مستمر و منظم دو کشور شدند.

30 مهر 1399

درخواست وزیر بهداشت از بزرگان اقتصاد : نظام سلامت را دریابید

وزیر بهداشت در یادداشتی اینستاگرامی ضمن مقایسه تاب آوری مالی ایران نسبت به سایر کشورها در بحران کرونا، نوشت: اقتصاد ما کوچک نشد ولی درآمدهای مالی بیمارستان هایمان، توان جسمی و دریافتی نیروهای صدیقمان و آنچه باید می گرفتیم آب شد. بزرگان اقتصاد یادتان...

27 مهر 1399

عدم حمایت رئیس شورای امنیت از اقدام آمریکا

رئیس نیجری شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد که با وجود مخالفت حداکثری میان اعضای شورای امنیت با اقدام آمریکا در زمینه بازگردانی تحریم های سازمان ملل علیه ایران، هیچ گونه اقدام بیشتری در این راستا انجام نمی دهد.

25 مهر 1399

شروع جلسه مجلس تونس برای رای اعتماد به دولت جدید ، المشیشی: برای همکاری با تمام احزاب سیاسی آماده ام

جلسه مجلس تونس برای رای اعتماد به هشام المشیشی نخست وزیر مامور تشکیل کابینه شروع شد .

24 مهر 1399
تعداد: (191)