خبرنگاران استاندار آذربایجان غربی: فعالیت توسعه پایانه رازی خوی سرعت گرفته است

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، ارومیه- خبرنگاران- استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش قابل توجه پایانه های مرزی در توسعه استان گفت: فعالیت توسعه پایانه مرزی رازی خوی در مرز ترکیه سرعت گرفته است.

خبرنگاران استاندار آذربایجان غربی: فعالیت توسعه پایانه رازی خوی سرعت گرفته است

محمدمهدی شهریاری روز آدینه در بازدید از پایانه مرزی رازی خوی اضافه نمود: پایانه های مرزی آذربایجان غربی از جمله این پایانه در مرز کشور ترکیه، تاثیر بسزایی در توسعه مالی و سیاسی با کشورهای همجوار دارد.

وی ادامه داد: پایانه رازی قابلیت آن را دارد تا در توسعه مراودات تجاری و سیاسی با کشور ترکیه سهم ویژه ای به خود اختصاص دهد.

استاندار آذربایجان غربی گفت: اگر چه فعالیت اجرایی پروژه به خاطر شیوع بیماری کرونا دچار وقفه شده بود، ولی در حال حاضر سرعت گرفته و امید آن می رود در زمان مقرر به بهره برداری برسد.

شهریاری ادامه داد: توسعه پایانه رازی علاوه بر پویایی مالی ملی، برای شهرستان خوی نیز مزیت های ویژه ای درپی خواهد داشت که باید از همه آنها به بهترین شکل استفاده کرد.

ارسلان شکری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز در این ملاقات با ارائه گزارشی از شرایط پروژه، از سرعت بیشتر اجرای پروژه اطلاع داد.

رازی یکی از پنج مرز رسمی آذربایجان غربی است که در مرز شهرستان خوی با استان وان ترکیه واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 544

به "خبرنگاران استاندار آذربایجان غربی: فعالیت توسعه پایانه رازی خوی سرعت گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار آذربایجان غربی: فعالیت توسعه پایانه رازی خوی سرعت گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید