نوسان اندک قیمتی در بازار محصولات سایپا

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، خبرنگاران: پرونده محصولات پرطرفدار سایپا امروز 8 خرداد 1400 به نوسان اندک قیمت بسنده کردند و با افزایش 500 هزار تومان تا یک میلیون تومان در بازار بسته شد.

نوسان اندک قیمتی در بازار محصولات سایپا

به گزارش ؛ در حالی بازار شاهد نوسان اندک قیمتی در میان محصولات پرطرفدار سایپا بوده که به گفته فعالان این بازار همچنان خریدار و فروشنده ای در وجود ندارد و معاملات بسیار اندک و در حد صفر است.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که سه خودرو کوییک معمولی ، ساینا و تیبا2 معمولی امروز در بازار رشدی 500 هزار تومانی داشته اند و تیبا صندوقدار نیز با افزایش یک میلیون تومانی در بازار عرضه شدند.

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می توان به شاهین، کوییکR، کوییک معمولی، تیبا صندوقدار، تیبا2 و ساینا اشاره نمود.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان محصولات پرطرفدار سایپا امروز کوییکR بدون تغییر و با قیمت 155 میلیون و 500 هزار تومان رسید. ثبات قیمت برای کوییک R در حالی ثبت شد که امروز کوییک معمولی با افزایش 500 هزار تومانی در بازار 149 میلیون قیمت گذاری شد.

ساینا نیز امروز افزایش 500 هزار تومانی داشت و با قیمت 142 میلیون تومان در بازار معامله شد.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که خانواده تیبا نیز امروز افزایش قیمت داشتند. تیبا2 معمولی با افزایش 500 هزار تومانی در بازار 135 میلیون و 500 هزار تومان در بازار عرضه شد. تیباصندوقدار نیز امروز رشدی یک میلیون تومانی داشت و با قیمت 127 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدند.

از سوی دیگر با رصد بازار خودرو می توان گفت که براساس قیمت های جدید اعلامی از سوی شرکت های خودروساز قیمت شاهین نیز به 291 میلیون تومان رسید. به گفته فعالان بازار خودرو هنوز قیمت بازاری این خودرو معین نیست و این افزایش تنها به قیمت کارخانه ای این خودرو باز می شود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1135

به "نوسان اندک قیمتی در بازار محصولات سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوسان اندک قیمتی در بازار محصولات سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید