مشمولین وظیفه مقیم چین پس از بهبود شرایط می توانند به محل تحصیل خود بازگردند

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، کلیه مشمولین وظیفه ای که در کشور چین در حال تحصیل بوده و به دلیل پیشگیری از ابتلا بیماری کرونا، به کشور بازگردانده شده اند مجازند پس از بهبود برای ادامه تحصیل به چین مراجعه نمایند.

مشمولین وظیفه مقیم چین پس از بهبود شرایط می توانند به محل تحصیل خود بازگردند

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، کلیه مشمولین وظیفه ای که در کشور چین در حال تحصیل بوده و به دلیل پیشگیری از ابتلا بیماری کرونا، به کشور بازگردانده شده اند مجازند پس از بهبود برای ادامه تحصیل به چین مراجعه نمایند.

در اطلاعیه ستاد کل نیرو های مسلح آمده است:

در پی شیوع بیماری کرونا در کشور چین و تصمیم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور مبنی بر انتقال ایرانیان مقیم چین به کشور و نگرانی بعضی از مشمولین وظیفه دانشجو در مورد چگونگی ادامه تحصیل آنان در خارج، به آگاهی می رساند برابر موافقت ریاست ستاد کل نیرو های مسلح کلیه مشمولین وظیفه ای که در کشور چین در حال تحصیل بوده و به دلیل پیشگیری از سرایت بیماری کرونا به آنان، به کشور بازگردانده شده اند مجازند پس از بهبود شرایط و بدونه هیچ محدودیتی برای ادامه تحصیل به کشور چین مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 126

به "مشمولین وظیفه مقیم چین پس از بهبود شرایط می توانند به محل تحصیل خود بازگردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشمولین وظیفه مقیم چین پس از بهبود شرایط می توانند به محل تحصیل خود بازگردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید