در هر کانون فرهنگی تربیتی یک نمایشگاه دائمی عرضه محصولات دانش آموزان برپا گردد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، تهران (پانا) - مشاور وزیر آموزش و پرورش از دبیرخانه دریافت آثار بیست و دومین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری بازدید کرد.

در هر کانون فرهنگی تربیتی یک نمایشگاه دائمی عرضه محصولات دانش آموزان برپا گردد

علیرضا کاظمی صبح امروز 3شنبه 5 بهمن ماه از دبیرخانه دریافت آثار برگزیده مرحله کشوری بیست و دومین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری در کانون فرهنگی تربیتی شهید مفتح بازدید کرد.

کاظمی در این بازدید ضمن گفت وگو با دبیران هر بخش از این دبیرخانه درباره موضوعات مختلف صحبت کرد.

وی با تاکید براینکه سرود و نمایش یک کار گروهی و جمعی است گفت: در این بخش شکل گیری هویت دانش آموزان اتفاق می افتد لذا اهمیت بالایی دارد.

مشاور وزیر آموزش و پرورش از اهمیت بالای بخش هنرهای دستی و تجسمی در کنگره پرسش مهر گفت و اشاره نمود: توانمندی های دانش آموزان باید پرورش داده گردد و محصولات فرهنگی هنری آنان تجاری سازی و به جامعه عرضه گردد تا تاثیر فرهنگی خود را در شکل گیری هویت دانش آموزان بگذارد.

کاظمی بعلاوه ادامه داد: باید در هر کانون فرهنگی تربیتی یک نمایشگاه دائمی عرضه محصولات فرهنگی هنری برپا گردد.

لازم به ذکر است عناوین و رشته های مسابقه فرهنگی، هنری و رشته و گرایش های میان رشته ای در بخش فرهنگی قسمت ادبی: شعر، داستان کوتاه؛ قسمت رسانه و فضای مجازی: وب نوشت، ویدئوکست و در بخش هنری قسمت هنرهای تجسمی: پوستر، عکاسی، تصویرسازی، طراحی، نقاشی، خوشنویسی نستعلیق، قسمت هنرهای نمایشی و فیلم کوتاه: فیلم کوتاه (مستند، داستانی، پویانمایی، نماهنگ)، استندآپ کمدی و در بخش هنرهای آوایی سرود همگانی و در بخش رشته و گرایش های میان رشته ای سخنوری بخش ویژه سخنی با رئیس جمهور است.

به گزارش پانا، بخش ویژه شیوه نامه سال جاری پرسش مهر ریاست جمهوری، جایزه ملی دانش آموز شهید علی لندی با موضوع تأثیر فداکاری، از خودگذشتگی و شجاعت در تحقق ایران قوی است بعلاوه مخاطبان این شیوه نامه، دانش آموزان دختر و پسر تمام دوره های تحصیلی و دانش آموزان مدارس ایرانی خارج از کشور هستند البته تمام دانش آموزان متوسطه دوم، از سطح مدرسه تا کشور و سایر مخاطبان حداکثر تا سطح استان می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

علی رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی، زهرا مظفر مشاور وزیر آموزش و پرورش، سیدهادی دلبری معاون هماهنگی، مالی و نظارت بر امور استان های سازمان دانش آموزی، علیرضا کریمیان مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران و فرهاد قاسمپور معاون اداره کل فرهنگی هنری نیز در این بازدید نیز علیرضا کاظمی را همراهی کردند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 خرداد 1401 بروزرسانی: 7 خرداد 1401 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1526

به "در هر کانون فرهنگی تربیتی یک نمایشگاه دائمی عرضه محصولات دانش آموزان برپا گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در هر کانون فرهنگی تربیتی یک نمایشگاه دائمی عرضه محصولات دانش آموزان برپا گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید