برق 57 سازمان پرمصرف در تهران قطع شد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، به دنبال افزایش دمای هوا، شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم با هدف جلوگیری از بروز خاموشی در شبکه برق این کلانشهر، برق 57 سازمان دولتی و غیردولتی پرمصرف را در پایتخت قطع کرد.

برق 57 سازمان پرمصرف در تهران قطع شد

با ما همراه باشید و درباره خرید متعادل بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت نیرو، حسین صبوری از ساختمان های متعلق به سازمان تامین اجتماعی، سازمان شهرداری های کشور، سازمان میراث فرهنگی، شرکت پتروشیمی اراک، بانک ملت، بانک کشاورزی و شرکت ملی نفتکش ایران به عنوان بعضی از اداره هایی که امروز مشمول قطع برق شده اند نام برد و اضافه کرد: از آن جا که بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی، طی روزهای آینده انتظار افزایش بیشتر دمای هوا را داریم لازم است تمامی مشترکان حداکثر صرفه جویی ممکن را در مصرف برق به عمل آورند.

وی همچنین با بیان اینکه در ادامه برخورد با اداره های پرمصرف، امروز نیز برق 57 دستگاه اجرایی در تهران قطع شد، گفت: مهم ترین کمکی که مشترکان بخش خانگی می توانند به ما در تامین برق نمایند، خودداری از استفاده همزمان از وسایل برقی پرمصرف به ویژه در ساعات 12 تا 18 است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم همچنین از اداره ها و صنایعی که همکاری مناسبی در مدیریت مصرف برق دارند قدردانی کرد و یادآور شد: گزارش عملکرد ادارات در حوزه مدیریت مصرف برق به شکل هفتگی، تهیه و به استانداری تهران ارسال می گردد.

صبوری به همین دلیل از ادارات و دستگاه های اجرایی پایتخت خواست تا به منظور جلوگیری از بروز خاموشی احتمالی به ویژه در بخش خانگی شهر تهران، اجرای مصوبات هیات وزیران در مورد مدیریت مصرف برق را جدی بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1171

به "برق 57 سازمان پرمصرف در تهران قطع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق 57 سازمان پرمصرف در تهران قطع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید