اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس حق التدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 1400

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، نتایج فراخوان جذب مدرس حق التدریس سال 1400 دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد.

اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس حق التدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 1400

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمد فتحیان دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی و مدرسین دانشگاه علمی کاربردی گفت: با اتمام بررسی پرونده متقاضیان تدریس فراخوان سال 1400 در هیات های اجرایی تعیین در استانها، بررسی نتایج در دبیرخانه هیات اجرایی جذب و تایید نهایی در هیات اجرایی جذب دانشگاه، نتایج این فراخوان اعلام شد.

فتحیان در ادامه گفت: در فراخوان جذب متقاضیان حق التدریس مراکز آموزش علمی کاربردی سال 1400 که از طریق سامانه جام در سراسر کشور انجام شد، 38 هزار نفر وارد سامانه شدند که از این تعداد، حدود 17 هزار نفر شرایط اولیه را داشته و ثبت نام کردند.

وی شرح داد: در مجموع بیش از 3 هزار و 700 نفر از این متقاضیان به کارگروه های بررسی توانایی علمی دعوت شدند و از این تعداد حدود 2 هزار و 200 نفر واجد شرایط شناخته شده و برای آنها کد مدرسی صادر می شود.

دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی و مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی اضافه نمود: متقاضیانی که به نتایج اعتراض داشته باشند می توانند از روز چهارشنبه 24 فروردین ماه سال جاری به مدت یک هفته با ورود به سامانه جامع جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی jam.uast.ac.ir اعتراض خود را ثبت کرده و موضوع را از طریق واحد استانی مربوطه پیگیری کنند.

فتحیان در انتها گفت: نحوه جذب مدرسین آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال جاری نیز متعاقبا اعلام می شود.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1531

به "اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس حق التدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس حق التدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید