اعلام محدودیت های جدید و سختگیرانه برای حضور در دانشگاه

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، تهران (پانا) - هیات رئیسه دانشگاه تربیت مدرس با توجه به شیوع کرونا، شرایط حضور دانشگاهیان را در دانشگاه محدود کرد.

اعلام محدودیت های جدید و سختگیرانه برای حضور در دانشگاه

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

در اطلاعیه ای که از سوی معاونت پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه تربیت مدرس صادر شده، محدودیت های سختگیرانه ای برای حضور دانشگاهیان در سطح دانشگاه در نظر گرفته شده است. بر این اساس، کلیه فعالیت های اعضای هیأت علمی اعم از آموزشی، پژوهشی، حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، انتها نامه و رساله، هدایت و مشاوره دانشجویان کماکان بصورت مجازی ادامه خواهد داشت و در صورت ضرورت و بنا به تشخیص عضو هیأت علمی، مدیر گروه و یا هیأت رییسه دانشکده، حضور افراد در محل کار برای مدت کوتاه بلامانع است.

همچنین فعالیت اداری کارکنان در واحدهای مختلف به صورت دورکاری خواهد بود و در صورت ضرورت و موارد اجتناب ناپذیر بنا به تشخیص مسئول واحد صرفا برای خدمات اولویت دار به صورت حداقلی می توانند در محل کار حضور یابند. در هر حال جانبازان با سابقه بیماری تنفسی، کارکنان بالای 60 سال، افراد دارای بیماری زمینه ای، زنان باردار و بانوان دارای فرزند خردسال مشمول حداقل حضور نخواهند بود. بر این اساس مسئولان واحدها پیشاپیش اسامی افرادی که حسب ضرورت جدی و احتیاج قطعی در محل کار حضور می یابند را به امور اداری اعلام کنند تا مجوز حضور آنها در این دوره صادر و ارائه گردد.

بر اساس تصمیم هیأت رییسه دانشگاه تربیت مدرس، مدیریت حراست از ورود کارمندانی که فاقد مجوز هستند ممانعت خواهد نمود.

ورود کلیه مراجعین متفرقه به دانشگاه تربیت مدرس تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و در صورت ضرورت وفق دستورالمل معاونت پشتیبانی و بنا به تشخیص واحدهای ذی ربط مراتب می بایست از قبل با مدیریت حراست هماهنگ گردد.

کلیه مراسم، نشست ها و اجتماعات حضوری تا اطلاع ثانوی لغو می گردد و در صورت ابلاغ بخشنامه ها و راهبردهای جدید از مراجع ذی ربط اصلاحات لازم در دستورالعمل ها اعمال و ابلاغ خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 719

به "اعلام محدودیت های جدید و سختگیرانه برای حضور در دانشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام محدودیت های جدید و سختگیرانه برای حضور در دانشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید