اظهارات مقامات واشنگتن درباره صلح در یمن جنبه تبلیغاتی دارد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، رئیس کمیته عالی انقلاب یمن با اشاره به اظهارات مقامات آمریکایی پیرامون صلح در این کشور، گفت: این اظهارات تنها جنبه رسانه ای دارند.

اظهارات مقامات واشنگتن درباره صلح در یمن جنبه تبلیغاتی دارد

به گزارش خبرنگاران، محمدعلی الحوثی رئیس کمیته عالی انقلاب یمن به اظهارات مقامات ایالات متحده آمریکا پیرامون لزوم تحقق صلح در این کشور واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، رئیس کمیته عالی انقلاب یمن توضیح داد: اظهارات آمریکایی ها پیرامون صلح در یمن تنها جنبه تبلیغاتی دارد. آنها تنها در رسانه ها اینگونه سخن می گویند و در عمل، کاری انجام نمی دهند.

محمدعلی الحوثی در ادامه اظهارات خود یادآور شد: ما تا به امروز هیچ گام عملی از سوی ایالات متحده آمریکا برای برقراری صلح در یمن ندیده ایم. آمریکایی ها در حملات نظامی به یمن و محاصره مردم این کشور نقش دارند.

وی پیشتر هم گفته بود: آمریکا گزینه جنگ را در یمن در اولویت قرار داده است و در عین حال تظاهر به صلح می نماید. ایجاد تحریم های تازه با ادعای برقراری صلح در یمن مانع برقراری هرگونه صلح در یمن می گردد و ثمر و فایده ای ندارد.

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن تاکید نمود: هدف قرار دادن بخش خصوصی پس از هدف قرار دادن بانک مرکزی و کارخانه ها و گرسنگی ملت یمن به وسیله محاصره و متوقف کردن پرداخت حقوق آنها، جنایتی تازه و هدفمند برای نابودی مالی کشور است.

منبع: مهر

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1215

به "اظهارات مقامات واشنگتن درباره صلح در یمن جنبه تبلیغاتی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات مقامات واشنگتن درباره صلح در یمن جنبه تبلیغاتی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید