استاندار تهران: تخلفات جزئی گزارش شده است

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، استاندار تهران در خصوص تخلفات انتخاباتی گفت: تخلفاتی عمدتا جزئی و مربوط به فضای مجازی گزارش شده است همچنین تخلفاتی قلیل در حوزه خرید و فروش رای به دست ما رسیده است.

استاندار تهران: تخلفات جزئی گزارش شده است

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه بازدید از یکی از شعب اخذ رای اقلیت های دینی (کلیسای سرکیس مقدس) در جمع فروشگاه اینترنتی هرپو اظهار کرد: آن چیزی که تا به حال رصد نموده ایم گویای حضور مردم پای صندوق های رای مثل ادوار قبل بوده است. در تهران مردم عادت نموده اند که معمولا بعد از ظهر به پای صندوق های رای می آیند. تهمیدات لازم را برای تامین امنیت و سرعت بخشیدن به فرایند رای گیری در شعبات مختلف به وسلیه ابزار احراز هویت فراهم نموده ایم.

استاندار تهران با بیان این که ان شاءالله مردم حماسه دیگر را رقم خواهند زد اضافه کرد: شور و شوق خوبی در محل این شعبه رای گیری یعنی کلیسای سرکیس برای اقلیت های دینی حاکم است. 4 کرسی مجلس شورای اسلامی به اقلیت های دینی اختصاص دارد. یکی از کاندیداها برای نمایندگی از ارامنه شمال انتخاب خواهد شد.

محسنی بندپی در پاسخ به این پرسش که چه تخلفاتی تا به حال گزارش شده است؟ گفت: تخلفاتی عمدتا جزئی گزارش شده است که در دست آنالیز و ارزیابی است. این تخلفات به ستاد پیشگیری از وقوع جرم و قوه قضاییه ارسال شده و پیگیری خواهد شد. عمده این تخلفات در زمینه فضای مجازی است و بخش قلیلی از تخلفات مربوط به خرید و فروش رای بوده است. مقدار تخلفات خرید و فروش به شدت کم بوده است.

استاندار تهران در خصوص عبور و مرور اتوبوس ها از حومه استان تهران به شهر تهران گفت: ما به نیروی انتظامی ابلاغ نموده ایم و این نیرو عبور و مرور اتوبوس ها را به دقت کنترل می نماید. قرار بر این است که از هر گونه تردد اتوبوسی از حوزه ای به حوزه دیگر جلوگیری گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 290

به "استاندار تهران: تخلفات جزئی گزارش شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار تهران: تخلفات جزئی گزارش شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید