ابطال محرومیت داوطلبان منصرف در تمام آزمون های وزارت بهداشت

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، تهران (پانا) - بر اساس رای دیوان عدالت اداری قانون محرومیت از شرکت در آزمون در صورت انصراف ابطال شد و این قانون در تمام آزمون های آینده وزارت بهداشت اجرا می گردد.

ابطال محرومیت داوطلبان منصرف در تمام آزمون های وزارت بهداشت

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام نمود: بر اساس رای دیوان عدالت اداری قانون محرومیت از شرکت در آزمون در صورت انصراف، ابطال شد و با توجه به رای صادره، این قانون در کلیه آزمون های آینده وزارت بهداشت اجرا می گردد.

پیش از این در دفترچه های ثبت نام در آزمون های مختلف گروه علوم پزشکی اعلام شده بود: بر اساس مصوبه 17 امین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بهداشت به تاریخ 8 دی 1399 کلیه پذیرفته شدگان دوره روزانه (رایگان) و غیر روزانه (شهریه پرداز) آزمون سال 1400 و بعد از آن، چه در دانشگاه قبولی ثبت نام نموده و چه ثبت نام نکنند، سال بعد از سال قبولی اجازه شرکت در آزمون را ندارند و یکسال محروم از شرکت در آزمون هستند.

بعلاوه کلیه پذیرفته شدگان سنوات قبل (به جز پذیرفته شدگان سال گذشته دوره رایگان (روزانه) و شهریه پرداز (غیر روزانه) که مجاز به شرکت در آزمون امسال نیستند) در صورت ثبت نام در دانشگاه باید تا زمان قبولی در آزمون، انصراف دهند.

در صورتیکه دانشجویان این امر را رعایت نکنند، ضمن لغو قبولی، طبق مقررات با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 اسفند 1400 بروزرسانی: 11 اسفند 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1455

به "ابطال محرومیت داوطلبان منصرف در تمام آزمون های وزارت بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابطال محرومیت داوطلبان منصرف در تمام آزمون های وزارت بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید