گزینه های پرسپولیس برای جانشینی کالدرون، تصمیم سرمربی آرژانتینی برای شکایت به فیفا

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، باشگاه پرسپولیس همچنین میخواهد برای تقویت خط حمله سرخپوشان نیز یک مهاجم خارجی جذب کند. اگرچه در عین حال پرداختی به بشار رسن و بوژیدار رادوشویچ هم خواهد داشت تا این دو بازیکن هم بدون مشکل تمرینات خود را انجام دهند.

گزینه های پرسپولیس برای جانشینی کالدرون، تصمیم سرمربی آرژانتینی برای شکایت به فیفا

سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال فسخ قرارداد یکطرفه و شکایت از سرخپوشان به فیفاست.

به گزارش تسنیم، گابریل کالدرون برای ادامه کار در پرسپولیس یکسری خواسته هایی دارد که برآورده کردن آن در شرایط فعلی برای مدیریت باشگاه پرسپولیس ممکن نیست. پرداخت 300 هزار دلار برای قسط دوم سرمربی، رساندن پرداختی به بازیکنان به 50 درصد، جذب بازیکنان داخلی که با باشگاه های خود قرارداد دارند (عیسی آل کثیر، شهریار مغانلو و دانیال اسماعیلی فر) و همچنین کنار گذاشتن افشین پیروانی از مدیریت تیم پرسپولیس؛ مهمترین خواسته هایی است که کالدرون از انصاری فرد دارد در حالی که باشگاه پرسپولیس در شرایط اقتصادی خوبی به سر نمی برد و به زحمت توانسته قسط اول کالدرون را که 300 هزار دلار است، پرداخت کند.

کالدرون که به خاطر عقب افتادن مطالباتش با فیفا و همچنین باشگاه پرسپولیس نامه نگاری های خود را انجام داده است در حال حاضر برگ برنده را در دست دارد. در واقع او این اجازه را دارد که قراردادش را یکطرفه فسخ و خواستار کل پول قرارداد یک ساله اش گردد.

با توجه به همین مسئله او در مذاکرات شب گذشته اش (سه شنبه) با مسئولان باشگاه پرسپولیس به وسیله مدیر برنامه ها و دستیاران اسپانیایی اش حاضر نشد از خواسته های خود کوتاه بیاید و در نهایت بیان کرد که به ایران باز نخواهد گشت و از دستیاران خود خواست ایران را ترک نمایند. خواکین و والنسیا هم خیلی زود دستور کالدرون را اجرا نموده و بامداد امروز از ایران خارج شدند.

با شرایط موجود باشگاه پرسپولیس به دنبال این است تا هر چه زودتر آرامش را بر این تیم حاکم کند. از این رو در اولین اقدام پرداختی به سرخپوشان انجام خواهد شد تا آنها بدون مشکل تمرینات شان را ادامه دهند. هر چند که تعدادی زیادی از بازیکنان پرسپولیس از عدم بازگشت کالدرون به تیم شان به شدت استقبال می نمایند و این موضوع را نیز به گوش مسئولان باشگاه شان رسانده اند.

باشگاه پرسپولیس همچنین میخواهد برای تقویت خط حمله سرخپوشان نیز یک مهاجم خارجی جذب کند. اگرچه در عین حال پرداختی به بشار رسن و بوژیدار رادوشویچ هم خواهد داشت تا این دو بازیکن هم بدون مشکل تمرینات خود را انجام دهند.

اما مهمترین تصمیم مدیران باشگاه پرسپولیس انتخاب جانشین برای کالدرون است. آنچه معین است کریم باقری حاضر به قبول سرمربیگری پرسپولیس نیست و از این رو یک مربی داخلی در کنار وی راهنمایی پرسپولیس را بر عهده خواهد گرفت.

در حال حاضر یحیی گل محمدی، علی کریمی و مهدی تارتار گزینه های باشگاه پرسپولیس هستند. در این میان انصاری فرد رابطه خیلی خوبی با تارتار دارد و اولین مدیرعاملی هم بود که به وی اعتماد و او را در راه آهن سرمربی تیمش کرد. اگرچه گل محمدی هم احتمال جدایی اش از شهر خودرو وجود دارد و او نیز گزینه جدی برای جانشینی کالدرون به حساب می آید. نام علی کریمی هم به خاطر محبوبیتی که بین طرفداران پرسپولیس دارد مطرح شده و او نیز شانس راهنمایی سرخپوشان را دارد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 183

به "گزینه های پرسپولیس برای جانشینی کالدرون، تصمیم سرمربی آرژانتینی برای شکایت به فیفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه های پرسپولیس برای جانشینی کالدرون، تصمیم سرمربی آرژانتینی برای شکایت به فیفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید