کمیته انضباطی شادی جنجالی عیسی آل کثیر را هتک حرمت دانست؟

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، مسئولان کمیته انضباطی فدراسیون درباره شادی گل عیسی آل کثیر به جمع بندی نرسیدند.

کمیته انضباطی شادی جنجالی عیسی آل کثیر را هتک حرمت دانست؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یکی از اتفاقات دربی 95 پایتخت که جنجال زیادی درست کرد و باعث شد مسئولان استقلال هم به طور رسمی اعتراض خود را اعلام نمایند شادی بعد از گل عیسی آل کثیر مهاجم سرخپوشان بود.

آل کثیر بعد از گل به کنار زمین رفت و با دست های مشت های نموده شادی خود را انجام داد. بعد از این اتفاق مسئولان استقلال مدعی شدند که حرکت مهاجم پرسپولیس هتک حرمت به نیمکت نشینان استقلال بوده و به همین دلیل شکایت نامه ای را تنظیم و به فدراسیون ارسال کردند.

از این رو مسئولان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم شادی بعد از گل آل کثیر رامورد آنالیز قرار دادند اما درباره اینکه او به سمت نیمکت استقلال کاری انجام داده باشد به جمع بندی نرسیدند.

از راهروهای فدراسیون فوتبال خبر می رسد که کمیته انضباطی بر این باور است آل کثیر بعد از گل به سمت خاصی از زمین نرفته و شواهدی که به دست شان رسیده نیز این موضوع را ثابت می نماید. از این رو به گفته هوشنگ نصیرزاده کارشناس حقوقی فدراسیون فوتبال دلیل اینکه آل کثیر حتی برای ادای توضیحات به کمیته انضباطی احضار هم نشده همین موضوع است.

با این تفاسیر شنیده می گردد که کمیته انضباطی محرومیت یا حتی جریمه ای برای آل کثیر در نظر نخواهد گرفت و مهاجم پرسپولیس جزو خاطیان دربی نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1139

به "کمیته انضباطی شادی جنجالی عیسی آل کثیر را هتک حرمت دانست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیته انضباطی شادی جنجالی عیسی آل کثیر را هتک حرمت دانست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید