مشکل یحیی گل محمدی با سروش رفیعی چیست؟

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، خبرنگاران: سروش رفیعی گزینه یحیی گل محمدی نیست؛ این خبر از مدت ها قبل و حتی زمانی که جابجایی لیگ برتر آغاز نشده بود در فضای رسانه ای منتشر شد. با وجود آنکه از گل گهر و استقلال به اسم مشتریان تازه سروش رفیعی نام برده می شد، ولی پرسپولیس، تیم سابق سروش رفیعی، تمایلی به جذب این بازیکن نشان نمی داد.

مشکل یحیی گل محمدی با سروش رفیعی چیست؟

به گزارش خبرنگاران، در پرسپولیس این طور شایعه شد که سروش رفیعی تنها در یک صورت شانسی پوشیدن پیراهن این باشگاه را دارد که امید عالیشاه قراردادش را تمدید نکند. عالیشاه تمدید کرد و همان اندک شانس هم برای سروش از بین رفت. از سوی دیگر، اما بعد از جدایی احمد نوراللهی عده ای از طرفداران پرسپولیس درخواست داشتند تا سروش رفیعی به پرسپولیس برگردد؛ درست است که این دو بازیکن هم پست نیستند، ولی از آنجا که پرسپولیس دو بازیکن هافبک دفاعی خوب به نام های کامیابی نیا و سرلک دارد، طرفداران از یحیی درخواست اضافه شدن سروش رفیعی را داشته اند.

مشخصا، اما سروش رفیعی باز هم شانسی برای ورود به پرسپولیس ندارد، چون سرخ ها تمایلی به خرید او ندارند و در کوشش هستند تا یک هافبک تدافعی دیگر به تیمشان اضافه نمایند. اینجاست که این سوال پیش می آید که اگر عالیشاه هم قراردادش را تمدید نمی کرد آیا واقعا گل محمدی تمایلی به خرید سروش رفیعی داشت؟ پاسخ منفی است، چون به نظر نمی رسد یحیی گل محمدی علاقه ای به جذب رفیعی داشته باشد؛ اما چرا؟ این موضوعی است که سروش رفیعی به تازگی درباره آن در تبادل نظر با ورزش سه واکنش نشان داده است.

رفیعی ضمن تایید شایعه پیشنهادش از استقلال از علت دریافت پیشنهاد از پرسپولیسی ها حرف زده است. از گل گهر پیشنهاد خوبی داشتم، اما آن را نپذیرفتم، از استقلال پیشنهاد داشتم، اما با کمال احترام به طرفداران این تیم، من معتقدم بازیکنی که برای استقلال یا پرسپولیس بازی می نماید باید حرمت طرفداران را حفظ کند. من هم به خاطر احترامی که برای طرفداران پرسپولیس قائل هستم هرگز به استقلال نخواهم رفت.

من یک تایم نیم فصلی را در باشگاه شهر خودرو خدمت یحیی گل محمدی بودم. خیلی خوب همه چیز پیش می رفت. متاسفانه من یکی دوتا مصدومیت بد داشتم. شکستگی و ترک خوردگی استخوان ترقوه و کشیدگی عضله داشتم و برایم بد شد، ولی در کل وقت هایی که بودم بازی کردم. انتهای تقریبا نیم فصل، خیلی واضح و شفاف و با صداقت با آقای گل محمدی صحبت کردم و بیشتر به خاطر سیستمی که ایشان بازی می نمایند و بحث 2-4-4 خطی، نظرشان این بود که من نمیتوانم خیلی به ایشان یاری کنم و شرایط تیمی هم نمی تواند به من یاری کند. بعد از آن من درباره بحث فنی با ایشان صحبت نکردم، این ذهنیتی است که من از قبل داشتم. البته شرایط الان خودم خیلی بهتر از قبل است و خیلی بهتر از دوسال پیش است که درکنار ایشان بودم، ولی با این حال ذهنیت من همان است. چون پیشنهادی از طرف باشگاه پرسپولیس نیامده و ایشان هم نفر اول تیم درباره انتخاب بازیکن است.

منبع: فرارو
انتشار: 5 شهریور 1400 بروزرسانی: 5 شهریور 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1249

به "مشکل یحیی گل محمدی با سروش رفیعی چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل یحیی گل محمدی با سروش رفیعی چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید