هرآنچه باید درباره فیلم یک مکان ساکت 3 بدانید

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، نه تنها فیلم یک مکان ساکت 3 (A Quiet Place 3) در دست ساخت است، بلکه اسپین آفی هم در رابطه با این مجموعه سینمایی ترسناک در حال ساخته شدن است؛ فیلمی که روایت کننده وقایعی است که پیش از قسمت نخست این مجموعه فیلم ها اتفاق افتاده اند. این اسپین آف که یک مکان ساکت: روز نخست (A Quiet Place: Day One) نام دارد قرار است تابستان سال جاری اکران گردد. این فیلم از نظر زمانی نسبت به سایر قسمت های این مجموعه قدیمی تر است و به آنالیز روزهای ابتدایی مورد حمله قرار گرفتن زمین به وسیله موجودات بیگانه ترسناک و مرگبار با توانایی شنیداری دقیق می پردازد. بازیگران این فیلم کاملا تازه و متفاوت با بازیگران مجموعه اصلی هستند؛ لوپیتا نیونگ، جوزف کوئین، الکس وولف، جیمون هونسو و دنیس اوهار.

هرآنچه باید درباره فیلم یک مکان ساکت 3 بدانید

در همین حال، فیلم یک مکان ساکت 3 قرار است روایت گر ادامه داستان خانواده ای باشد که در دو قسمت پیشین زندگی آن ها را دنبال کرده ایم. در این قسمت هم مانند قسمت های پیشین، امیلی بلانت ایفاگر نقش اصلی خواهد بود. هنوز معلوم نیست که آیا جان کراسینسکی که کارگردانی قسمت های قبلی این مجموعه را بر عهده داشته است برای کارگردانی این قسمت هم به تیم تولیدنماینده آن خواهد پیوست یا خیر. باید دید که آیا قسمت سوم این مجموعه هم شخصیت های انسانی و غیر انسانی تازهی را به مخاطب های سینمایی خود معرفی خواهد نمود یا خیر. با این وجود هنوز هیچ کس نمی داند که باید چه انتظاری از قسمت سوم این مجموعه فیلم ها که در ژانر وحشت ساخته می شوند داشته باشد.

در حالی که طبق برنامه از پیش اعلام شده قرار بود فیلم یک مکان ساکت 3 سال 2025 به اکران در آید، هنوز اما سرنوشت آن مشخص نیست و گویا برای مدت زمانی نامعلوم اکران آن به تعویق افتاده است. علت این تعویق هنوز مشخص نیست و تنها چیزی که مشخص است، این است که هواداران این مجموعه فیلم های ترسناک مشتاق تماشای قسمت تازه آن هستند. در ادامه نگاهی می اندازیم به تمام اطلاعاتی که در رابطه با قسمت سوم این مجموعه در دسترس عموم قرار گرفته است.

آخرین اخباری که در رابطه با فیلم یک مکان ساکت 3 شنیده شده اند

  1. جان کراسینسکی اوایل فوریه 2023 از محل فیلم برداری اسپین آف فیلم که قرار است یک پیش قصه برای مجموعه فیلم های یک مکان ساکت باشد تماشا کرد.
  2. تاریخ اکران فیلم یک مکان ساکت: روز نخست تا 28 ژوئن 2024 به تعویق انداخته شده است.
  3. تریلری تازه برای فیلم یک مکان ساکت: روز نخست منتشر شده است.
  4. فیلم یک مکان ساکت 3 قرار بود سال 2025 به اکران درآید، اما تاریخ اکران آن حالا نامعلوم است.

همه آنچه درباره یک مکان ساکت: روز نخست می دانیم

این فیلم که نخستین اسپین آف مجموعه فیلم های یک مکان ساکت است، پیش عایدیی می باشد بر قصه قسمت نخست این مجموعه فیلم های ترسناک و قرار است 28 ژوئن 2024 به سینماها بیاید. تمام بازیگران این فیلم متفاوت و تازه هستند. این فیلم که داستان آن را جان کراسینسکی با همراهی کارگردان یک مکان ساکت: روز نخست نوشته است، ما را به نخستین لحظات پرآشوبی می برد که در آن ها زمین مورد حمله موجودات بیگانه قرار می گیرد.

اگر از هواداران این مجموعه فیلم های ترسناک باشید به خاطر خواهید داشت که در صحنه افتتاحیه فیلم یک مکان ساکت 2 طی یک سکانس بازگشت به گذشته نگاهی کوتاه انداخته شد به روزهای ابتدایی حمله بیگانه ها به زمین. در روز نخست اما قرار است نگاهی دقیق تر به روزهای نخست مورد حمله قرار گرفتن زمین بیاندازیم و دریابیم که مردم در نخستین روزهای آشنا شدن خود با این موجودات بیگانه عجیب و پیش از پیدا کردن شناختی کامل از آن ها چگونه با این موجودات روبرو شدند. طبق گزارش منتشر شده از مجله اینترتینمنت ویکلی، بازیگر برنده اسکار، لوپیتا نیونگ در این فیلم نقش شخصیتی به نام سم هو را ایفا می نماید که هنگام حمله مهاجمان در حال سپری کردن سفر یک روزه اش به نیویورک است. وقتی که همه چیز به هم می ریزد، او با مردی به نام اریک (جوزف کوئین) آشنا می گردد و این دو نفر با یاری یک دیگر سعی می نمایند از دست موجودات مرگباری که به زمین حمله کرده اند، جان سالم به در ببرند.

در حالی که بخش زیادی از خط داستانی این فیلم هنوز نامعلوم است، کوئین در مصاحبه ای با مجله اینترتینمنت ویکلی، روز نخست را فیلمی توصیف کرده است که بیش از این که در ژانر بقا جای بگیرد، فیلمی است متعلق به ژانر فرار. او در این باره گفت: این فیلم بیش از هر چیز یک درام شخصیتی است. وقایع فیلم همان طور که مشخص است در دنیای رخ می دهند که همه می دانیم چگونه است، اما بیش از هر چیز این فیلم درباره این دو شخصیتی است که سردرگم هستند و کوشش می نمایند سرنوشت خود را مشخص نمایند. شخصیت های مجذوب کننده دیگری هم در این فیلم وجود دارند که سم با آن ها روبه رو می گردد، اما مهم ترین نقطه عطف این فیلم به هم رسیدن سم و اریک است و این نکته که آن ها به پذیرشی دوجانبه می رسند و در واقعیتی تازه با یک دیگر همراه می شوند.

پنجره اکران یک مکان ساکت 3

یک مکان ساکت 3 هنوز تاریخ اکران مشخصی ندارد. سال 2022، شرکت پارامونت پلاس گفته بود که این فیلم قرار است سال 2025 منتشر گردد. این شرکت سال 2022 در یکی از شبکه های اجتماعی خود خبری با چنین متنی منتشر کرده بود: قسمت بعدی مجموعه فیلم های یک مکان ساکت سال بعد منتشر خواهد شد و کارگردانی آن را مایکل سارنوسکی برعهده خواهد داشت. فیلم یک مکان ساکت 3 سال 2025 اکران خواهد شد. سپس در فوریه همان سال، این شرکت فیلم سازی گفت که مراحل ساخت قسمت سوم این مجموعه برای مدتی نامعلوم به تعویق افتاده است. حالا تاریخ اکران تازهی برای این فیلم اعلام شده است، اما از آن جایی که فیلم برداری آن هنوز شروع نشده، احتمالا این فیلم به این زودی ها اکران نخواهد شد. تمام آن چه می دانیم آن است که تاریخ اکران پیش عایدی این مجموعه فیلم ها که پیش تر به آن اشاره کردیم، 28 ژوئن 2024 خواهد بود.

بازیگران یک مکان ساکت 3

جزئیات زیادی درباره تیم بازیگری فیلم یک مکان ساکت 3 منتشر نشده است. به احتمال زیاد بازیگران اصلی قسمت های اول و دوم این مجموعه برای قسمت سوم هم باز خواهند گشت؛ امیلی بلانت در نقش اولین ابوت، میلیسنت سیموندز در نقش رگان ابوت و نواح جوپ در نقش مارکوس ابوت. ممکن است به واسطه یک صحنه بازگشت به گذشته شاهد حضور جان کراسینسکی در نقش لی ابوت هم باشیم. از آن جایی که اسپین آف یک مکان ساکت: روز نخست یک پیش عایدی است، به نظر بعید می آید که شاهد حضور امیلی بلانت یا جان کراسینسکی در آن باشیم. پس فکر تماشا خانواده ابوت در این فیلم را از سر خود بیرون کنید. با این وجود، جیمون هونسو که در یک مکان ساکت 2 به عنوان رهبر بی نام یک جزیره کوچک از نجات یافته ها به نقش آفرینی پرداخت، طبق تایید منابع خبری در این پیش عایدی هم حضور خواهد داشت. شخصیت هونسو با برخی از وقایعی که طی روزهای نخست حمله بیگانه ها به شهر نیویورک اتفاق افتاده اند ارتباط مستقیم داشته است و در این پیش عایدی بالاخره نام واقعی او را خواهیم فهمید.

داستان فیلم یک مکان ساکت 3

بخش زیادی از آن چه در قسمت سوم این مجموعه فیلم ها رخ خواهد داد ارتباط مستقیمی خواهد داشت با آن چه در دو فیلم قبلی اتفاق افتاده است. یک مکان ساکت 2 درباره ماموریت رگان ابوت بود در راستای پیدا کردن منبع یک سیگنال رادیویی ناشناخته که به شکلی عجیب و به صورت تکراری آهنگ فراتر از دریا را پخش می کرد. او در نهایت جزیره ای را پیدا کرد که در حقیقت بهشتی امن برای انسان ها بود، چرا که موجودات ترسناک توانایی شنا کردن ندارند. گارد ملی طی روزهای نخست حمله بیگانه ها مردم را جمع کرده است و آن ها را به جزیره ای امن برده. در نهایت اما یک هیولا از راه می رسد؛ درست مثل همواره. اتفاقات زیادی می تواند در قسمت سوم این مجموعه رخ دهد.

بلانت در مصاحبه ای با مجله اینترنتی کولیدر گفته است که کراسینسکی برای قسمت های بعدی داستان های مرتبط با خانواده ابوت و حتی داستان های غیرمرتبط با این خانواده در دنیا فیلم های یک مکان ساکت ایده های زیادی دراد. بلانت در این باره گفت: جان قبل از این که فکر خود را کاملا درگیر ایده های بزرگی که دارد بکند، می خواست بداند که مردم به قسمت دوم این مجموعه چه واکنشی نشان خواهند داد. کراسینسکی در مصاحبه ای با مجله امپایر درباره قسمت سوم این مجموعه فیلم های ترسناک گفت: آیا داستان ابوت ها ادامه پیدا خواهد نمود؟ چه کسی میداند؟ نه. من به شما می گویم که ادامه پیدا خواهد نمود. من واقعا درباره قسمت سوم این مجموعه هیجان دارم چون قرار است در آن کاری را انجام بدهیم که تا حالا انجام نداده ایم.

منبع: tomsguide

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 خرداد 1403 بروزرسانی: 9 خرداد 1403 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1787

به "هرآنچه باید درباره فیلم یک مکان ساکت 3 بدانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرآنچه باید درباره فیلم یک مکان ساکت 3 بدانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید