نحوه ثبت اطلاعات چک در سامانه صیاد اعلام شد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، به گزارش خبرنگاران، داوود محمدبیگی در خصوص چگونگی ثبت اطلاعات چک در سامانه صیاد گفت: بهترین محل مراجعه برای ثبت اطلاعات چک در سامانه برای متقاضیان، وب سایت بانک صادرکننده چک است و آخرین اطلاعات نیز از طریق سایت تمامی بانک ها قابل دریافت است.

نحوه ثبت اطلاعات چک در سامانه صیاد اعلام شد

وی تاکید کرد: تمامی شعب بانک ها و موسسات اعتباری موظف شدند تا کلیه اطلاعات لازم در خصوص چگونگی ثبت اطلاعات در سامانه را به مردم آموزش و اطلاع رسانی کنند.

مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی اضافه کرد: همچنین با کمک برخی اپلیکیشن های پرداخت نیز این امکان برای مردم ایجاد شده تا با استفاده از این طریق نیز ثبت نام و نقل و انتقال چک ها را در سامانه صیاد انجام دهند.

به گفته محمد بیگی، متقاضیان می توانند از طریق مراجعه به اپلیکیشن هایی که در حال حاضر عملیات پرداخت خود را طریق آن انجام می دهند، با توجه به اضافه کرده شدن بخشی با عنوان سامانه صیاد امکانات را ملاحظه کنند.

وی با اشاره به اینکه احراز هویت از طریق کارت بانکی دارنده چک انجام می شود و سپس امکان ثبت و تایید چک برای دریافت کننده نیز ایجاد می شود، گفت: نقل و انتقال چک نیز در این اپلیکیشن ها پس از احراز هویت برای مردم امکان پذیر خواهد بود.

منبع: ایبِنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 885

به "نحوه ثبت اطلاعات چک در سامانه صیاد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه ثبت اطلاعات چک در سامانه صیاد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید