صید در مرکز گسترش تولید می شود

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، انیمیشن کوتاه صید از تولیدات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی قصه ای تمثیلی از مسائل و گرفتاری های انسان امروزی را روایت می کند.

صید در مرکز گسترش تولید می شود

به گزارش گروه فرهنگی فروشگاه اینترنتی هرپو به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، انیمیشن کوتاه صید از تولیدات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی سلمان اربابون، قصه ای تمثیلی از مسائل و گرفتاری های انسان امروزی است. این فیلم با موضوع خودشناسی و تاکید بر رجوع به خویشتن برای آزادی، در حال تولید است.

در خلاصه موضوع این انیمیشن که با تکنیک 2 بُعدی سنتی (روی کاغذ) انجام می شود، آمده است: صیاد در انتظار صید نشسته بود و آگاه نبود که خود، صید صیادی دیگر است ...

سلمان اربابون درباره شیوه شکل گیری انیمیشن کوتاه صید توضیح داد: حدود هفت سال بود که قصد ساخت قصه ای تمثیلی از مسائل و گرفتاری های انسان کنونی را داشتم. نماد های به کار رفته در این قصه ریشه در فرهنگ و ادبیات فارسی دارند. ماهی در فرهنگ های مختلف از جمله ایران، مظهر زندگی و شادابی است. مرد کهنسال در قصه ما با ظاهری هندسی روایتگر انسان امروز است؛ انسانی درگیر روزمرگی و فضای خشک که در تقابل با پویایی طبیعتش است.

وی افزود: تولید انیمیشن صید با توجه به شیوع بیماری کرونا و برای حفظ سلامت عوامل تولید، به صورت دورکاری در حال انجام است و امیدوارم تا خاتمه سال 99 آماده نمایش شود.

عوامل تولید این انیمیشن کوتاه 8 دقیقه ای عبارتند از فیلمنامه: پیام پارسافر، طرح و ایده شخصیت: عرفان محمدی آذر، طراح شخصیت، طراح استوری بُرد و انیماتور: مهدی قومورلو، طراح کانسپت، لی آوت و بک گراندها: نگاره حلیمی، کامپوزیت: سلمان اربابون، تدوین: سلمه اربابون، طراح صدا و صداگذاری: حسن مهدوی، آهنگساز: فرنام فرهنگ کرمانی، تهیه کننده و کارگردان: سلمان اربابون، تولید شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 578

به "صید در مرکز گسترش تولید می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صید در مرکز گسترش تولید می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید