ساخت 3000 واحد مسکونی در خراسان شمالی کلید خورد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، خبرنگاران/خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان برنامه و بودجه کشور، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استانداری خراسان شمالی برای ساخت سه هزار واحد مسکونی منعقد شد.

ساخت 3000 واحد مسکونی در خراسان شمالی کلید خورد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

در راستای تامین مسکن برای خانوارهای نیازمند و فاقد سرپناه مناسب در سطح خراسان شاقتصادی این تفاهم نامه منعقد شد و جامعه هدف و مشمول این طرح خانوارهای کم درآمد و آسیب پذیر ساکن در سطح استان است که خانوارهای محروم تحت پوشش نهادهای حمایتی و خانوارهای ساکن روستاهای دارای ظرفیت استقرار دائم جمعیت در اولویت هستند.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شاقتصادی یاری بلاعوض به ازای هر متقاضی 300 میلیون ریال، تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن و آورده واجدین شرایط منابع اقتصادی تامین اعتبار اجرای این تفاهم نامه است.

نظارت میدانی بر حسن اجرای تفاهم نامه، تامین زمین برای مشمولان فاقد زمین که امکان تامین آن توسط بنیاد مسکن وجود ندارد و پیگیری از مراجع صدور پروانه جهت صدور پروانه ساختمان رایگان از تعهدات استانداری خراسان شاقتصادی می باشد. بر اساس این گزارش در این نشست نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 873

به "ساخت 3000 واحد مسکونی در خراسان شمالی کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت 3000 واحد مسکونی در خراسان شمالی کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید