یک شرکت سنگاپور برای ارتباط با ایران در لیست سیاه واشنگتن نهاده شد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، ایرنا نوشت: دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا یک شهروند هندی و یک شرکت سنگاپوری تحت مدیریت او را که در زمینه کارگزاری حمل و نقل دریایی فعالیت می نماید در لیست سیاه قرار داده است.

یک شرکت سنگاپور برای ارتباط با ایران در لیست سیاه واشنگتن نهاده شد

همراه ما باشید تا با تور سنگاپور ارزان از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

به گزارش نشریه استرالیایی اِسپلَش، دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا در آخرین دور تحریم های مرتبط با ایران که دیروز اعلام نموده بود یک شهروند هندی و یک شرکت کارگزاری حمل و نقل دریایی سنگاپوری تحت مدیریت او را در لیست سیاه قرار داده است.

ناخدا مورتوزا بسرای که شرکت کارگزاری حمل و نقل دریایی در جنوب شرقی آسیا را اداره می نماید نام خود را در میان گروهی از ایرانیان و چینی هایی یافت که توسط واشنگتن تحریم شده اند.

به گزارش این پایگاه حمل و نقل دریایی آسیا و اقیانوسیه، استیو منوچین، وزیر خزانه داری آمریکا دیروز گفت که رژیم ایران از شبکه ای از موسسه های خصوصی در سراسر دنیا استفاده می نماید که بخش پتروشیمی ایران را تسهیل می نمایند. وی اضافه کرد: که ایالات متحده همچنان متعهد است که هر منبع درآمدی را که جمهوری اسلامی برای تأمین بودجه گروه های تروریستی و ظلم به مردم ایران استفاده می نماید، هدف قرار دهد.

اما این شرکت کارگزاری حمل و نقل دریایی سنگاپور 15 سال پیش تأسیس شد و عمدتاً بر اجاره کشتی های نفتکش تمرکز دارد. بسرای که در مدیریت حمل و نقل اجرایی کار می کرد و قبل از ورود به کارگزاری در دریا مشغول به کار بود به عنوان مدیرعامل شرکت فعالیت می نماید.

روز دوشنبه، وزارت خزانه داری آمریکا همچنین تحریم هایی را علیه بخش نفت ایران از جمله وزارت نفت، وزیر نفت و شرکت ملی نفت کش ایران (NITC) اعمال کرد.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 716

به "یک شرکت سنگاپور برای ارتباط با ایران در لیست سیاه واشنگتن نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک شرکت سنگاپور برای ارتباط با ایران در لیست سیاه واشنگتن نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید