دلخانی: انگار نه انگار طلا گرفته ام، در شیراز آمدند عکس گرفتند و رفتند!، برد و باختم فرقی نداشت!

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، قهرمان وزن 63 کیلوگرم کشتی فرنگی جهان تأکید کرد که از سوی مسئولان شهری و استانی هیچ تقدیری از او و برادران گرایی به عمل نیامده است.

دلخانی: انگار نه انگار طلا گرفته ام، در شیراز آمدند عکس گرفتند و رفتند!، برد و باختم فرقی نداشت!

میثم دلخانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص اینکه آیا مسئولان استانی به میزان مدال طلایش از وی تقدیر کرده اند گفت: در شیراز هیچ تقدیری از ما نشده است؛ نه من و نه رضا و علی گرایی. انگار نه انگار جزو این استانیم. شهردای و اعضای شورای شهر آمدند، عکس گرفتند و رفتند، دیگر هیچ خبری نشد.

وی ادامه داد: ظاهراً اصلاً جزو این استان حساب نمی شویم. وقتی با باخت از جهانی برگشتم شرایط همین بود و حالا هم که طلای جهانی گرفته ام، با من مثل همان روزی که باخته بودم برخورد شد. انگار نه انگار که طلا گرفته ایم. اصلاً برای شان مهم نیست. باز دم فدراسیون کشتی گرم که ترتیبی داد از سوی چند ارگان از ملی پوشان تقدیر شد، از شهر خودمان که هیچ تقدیری ندیدیم.

این کشتی گیر شیرازی وزن 63 کیلوگرم در انتها درخصوص احتمال حضورش در لیگ برتر کشتی فرنگی گفت: هنوز با جایی قرارداد نبستم. فعلاً که آسیب دیدگی دارم. اگر شرایطم نرمال شد شاید در نیمه نهایی و فینال کشتی بگیرم.

؛

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 آذر 1400 بروزرسانی: 7 آذر 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1355

به "دلخانی: انگار نه انگار طلا گرفته ام، در شیراز آمدند عکس گرفتند و رفتند!، برد و باختم فرقی نداشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلخانی: انگار نه انگار طلا گرفته ام، در شیراز آمدند عکس گرفتند و رفتند!، برد و باختم فرقی نداشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید