جگوار لندرور در پی بازسازی چهره مخدوش ، برنامه بازسازی تصویر این برند چیست؟

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، جگوار لندرور باید کوشش زیادی کند تا تصویر ذهنی بسیاری از مردم را در خصوص این خودروساز تغییر دهد . با رسیدن تیری بلوره Thierry Bollore و شروع به کار وی از پاییز سال گذشته، سفری جدید برای جگوار لندرور شروع شده است. این دو برند در هم ادغام شده انگلیسی که صاحبش در حال حاضر تاتاموتورز هندوستان است، می خواهد محصولاتی طراحی و فراوری کند که در طبقه بندی ممتاز [پرمیوم] به حساب می آیند و قرار است برقی، کارآمد، لاکچری و قابل اعتماد باشند. تا به حال هم گام هایی در این جهت برداشته شده است اما هنوز مسائل حل نشده وجود دارد که باید در اولویت قرار گیرند.

جگوار لندرور در پی بازسازی چهره مخدوش ، برنامه بازسازی تصویر این برند چیست؟

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

خبرنگاران - بلوره در مصاحبه قبلی خود اذعان نموده جگوار لندرور -که آن را به JLR هم می شناسند- با مسائل و معضلاتی روبه رو است که مهم ترین آن خدشه به اعتماد و قابلیت اطمینان آن است، این موضوعی است که تقریبا همه آنان که با صنعت آشنا هستند، آن را می دانند.

برنامه بازسازی برند

در آخرین گپ و گفت و گوی مدیرعامل جدید این خودروساز انگلیسی با اتوکار نشانه هایی از پیشرفت هم مشاهده می گردد که حاصل برنامه جدید این کمپانی تحت عنوان برنامه بازسازی تصویر Reimagine plan است.

بلوره در این باره می گوید: اولین برنامه ما بازسازی تصویر اذهان عمومی است. تا به حال نتایج به دست آمده قابل قبول نبوده است اما ما می دانیم چطور این اشکال را رفع کنیم. دانش یا علم خاصی نمی خواهد فقط به پشتکار و سخت کوشی احتیاج دارد. نتایج سال 2021 نسبت به سال 2020 به خاطر اجرای برنامه بهتر شده است. اما کارهای زیادی پیش رو است. به گفته بلوره، هزینه های وارانتی برای مدل های 2021 به یک سوم کاهش پیدا نموده است و یکی از اعضای هیات مدیره به طور مستقیم مسوول رضایت مشتری شده و باید مستقیم به مدیرعامل این شرکت گزارش دهد.

اما موضوع مهم تر این است که به قول بلوره بهبود فرآیندها برای بهبود کیفیت باید از مرحله طراحی آغاز گردد.

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد جگوار لندرور پایین ترین امتیاز را در بین خودروسازان از لحاظ کیفیت و قابلیت اطمینان به دست آورده است. به دلیل همین تصویر مخدوش، سالانه 100 هزار دستگاه به فروش این خودروساز لطمه وارد می گردد.

منبع: دنیای اقتصاد

منبع: بیت ران
انتشار: 18 تیر 1400 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1172

به "جگوار لندرور در پی بازسازی چهره مخدوش ، برنامه بازسازی تصویر این برند چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جگوار لندرور در پی بازسازی چهره مخدوش ، برنامه بازسازی تصویر این برند چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید