تصادف مرگبار در بلوار دلاوران با 3 کشته و زخمی

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، رییس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: برخورد شدید دو خودروی سواری در بلوار دلاوران منجر به فوت و مصدومیت سه نفر از سرنشینان شد.

تصادف مرگبار در بلوار دلاوران با 3 کشته و زخمی

خبرنگاران شیراز - محمدهادی قانع گفت: ساعت 23:25 شب گذشته در پی وقوع حادثه برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو 206، شهفرایندان در تماس تلفنی با سامانه 125 درخواست یاری کردند که ستاد فرماندهی این سازمان بی درنگ آتش نشانان سه ایستگاه را به محل حادثه واقع در بلوار دلاوران رهسپار کرد.

به گفته او؛ دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو 206 در حین حرکت در خیابان به دلیل نامعلومی از راستا اصلی خود منحرف شده و به شدت به صورت رخ به رخ با یکدیگر برخورد کردند که در پی وقوع این حادثه، هر دو سرنشین خودروی پژو و راننده خودروی پراید در داخل اتاقک خودرو ها محبوس شده و خودرو ها نیز دچار نشت سوخت شدند.

قانع گفت: نیرو های آتش نشانی بلافاصله پس از ایجاد حریم ایمنی در محدوده محل حادثه اقدام به قطع جریان برق خودرو ها نموده و پس از برطرف نشت سوخت، با استفاده از ابزار تخصصی نجات، عملیات رها سازی سرنشینان در داخل اتاقک خودرو ها را شروع کردند.

او گفت: آتش نشانان پس از ایجاد فضا سازی مناسب، در حضور عوامل اورژانس هر سه سرنشین گرفتار را از داخل اتاقک خودرو ها خارج کردند.

رییس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: متاسفانه پس از انجام معاینات اولیه به وسیله تیم اورژانس معین شد راننده خودروی پراید که مردی حدوداً 35 ساله بود، جان خود را از دست داده است.

او گفت: دو مصدوم دیگر (راننده و سرنشین خودروی پژو) دو مرد حدودا 40 ساله بودند که بلافاصله پس از رهاسازی، به وسیله عوامل اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شدند.

قانع گفت: آتش نشانان این خودرو ها را به طور کامل ایمن سازی نموده و پس از پاکسازی سطح خیابان از بقایای به جا مانده از این تصادف، خودرو های تصادفی را جهت آنالیز دلیل وقوع این حادثه تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

رییس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: شخص فوت شده درا ین تصادف نیز برای ادامه فرایند مراحل قانونی و بعلاوه شناسایی هویت وی به عوامل نیروی انتظامی سپرده شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 اسفند 1400 بروزرسانی: 2 اسفند 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1445

به "تصادف مرگبار در بلوار دلاوران با 3 کشته و زخمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادف مرگبار در بلوار دلاوران با 3 کشته و زخمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید