بازسازی خانه قدیمی با طراحی و دکوراسیون امروزی و بسیار شیک

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، بازسازی خانه قدیمی با دکوراسیون از مد افتاده به خودی خود موضوع بسیار جذابی است طوریکه تقریبا تمامی خانه دارها سعی می نمایند بعداز گذشت سال ها و شاید دهه ها از زندگی در خانه قدیمی، دستی به سر و روی آن کشیده و برای شادی دل خودشان هم که شدن جانی تازه به دکوراسیون داخلی و حتی نمای ساختمان منزلشان بدهند. در این مطلب می خواهیم به بازسازی خانه ای 50 ساله بپردازیم که یک ویژگی منحصر بفرد یا شاید بهتر است بگویم یک چالش در خود دارد و آن وجود دیوارهای انحنا دار و کروی شکل در خانه است. همانطور که می دانید بیشتر خانه ها و آپارتمان های امروزی، معماری داخلی بسیار ساده ای دارند و خطوط صاف و مستقیم در طراحی داخلی شان در همه جا به چشم می خورد اما خانه زیر به واسطه قدیمی بودنش از این قاعده مستثنی است.

بازسازی خانه قدیمی با طراحی و دکوراسیون امروزی و بسیار شیک

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

طراحان داخلی هوشمند قصد داشتند این خانه قدیمی 50 ساله را با حفظ همان دیوارهای نوستالژیک و انحنی دارش به خانه ای مدرن و امروزی تبدیل نمایند. به همین خاطر دیوار منحنی خانه به جزء مهمی از راهروی ورودی خانه تبدیل شد تا در همان بدو ورود مهمانان، نظر همگان را به خود جلب نماید.

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید راهروی بیرون قسمت ورودی خانه با چوب پوشیده شده و از طرفی با نورپردازی در سقف، سعی شده فضای بسیار درخشان و نورانی در شب ایجاد گردد البته درب مشکی رنگ در انتهای راهرو نیز تضاد بسیار جالبی با دیوار و کف سفید راهرو ایجاد نموده است. در قسمت داخلی، گرمای خانه فقط به دیوار منحنی شکل ختم نمی گردد بلکه در قسمت های مختلف خانه عناصری وجود دارند که دکوراسیون مینیمالیستی خانه را به بهترین شکل ممکن خواستنی و گرم نشان می دهند. رنگ سفید، رنگ غالب در اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق غذاخوری است که تمامی این اتاق ها از یک سمت به باغ یا همان حیاط خلوت قرار گرفته در پشت خانه، متصل می شوند.

بازسازی خانه قدیمی

منبع: اتاق
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 678

به "بازسازی خانه قدیمی با طراحی و دکوراسیون امروزی و بسیار شیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی خانه قدیمی با طراحی و دکوراسیون امروزی و بسیار شیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید