ابلاغ چارت سازمانی مراکز رشد دانشگاه آزاد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، تهران (پانا) - دستورالعمل حمایت از مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی تدوین و ابلاغ شد.

ابلاغ چارت سازمانی مراکز رشد دانشگاه آزاد

به گزارش دانشگاه آزاد، به منظور حمایت از مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی و نظر به اهمیت فعالیت مراکز رشد در توسعه فضای کسب و کار کشور و در راستای تحقق و اجرای برنامه راهبردی-عملیاتی دانشگاه، دستورالعمل حمایت از مراکز رشد تدوین و از سوی دکتر دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی به واحدهای دانشگاهی ابلاغ شده است.

در این بخشنامه چارت سازمانی مراکز رشد دانشگاه با رعایت چابک سازی، بر اساس سطح بندی مراکز رشد ارتقا پیدا نموده است.

براساس این بخشنامه مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی می توانند بر اساس سطح بندی و از درآمدهای کسب شده هزینه نمایند. مقدار هزینه کرد از درآمدهای مرکز رشد با تایید شورای مراکز رشد واحد دانشگاهی برای مرکز رشد سطح 1 تا 100 درصد و برای مراکز رشد سطح 2 و 3 به ترتیب 50 و 30 درصد است.

بعلاوه در بخشنامه مذکور عضویت مدیران مراکز رشد سطح یک در شورای واحد دانشگاهی و بعلاوه فرآیند برگزاری رویدادهای فناورانه با نهادهای بیرونی و نحوه صدور گواهینامه های برگزاری دوره های آموزشی و ترویجی در حوزه کسب و کار به وسیله مدیران مراکز رشد سطح یک اشاره شده است.

بر اساس سند تحول و تعالی دانشگاه در کلان بسته کاری توسعه فناوری، نوآوری و کارآفرینی برای حوزه مراکز رشد 7 اقدام دیده شده است و انتظار می رود مدیران مراکز رشد دانشگاه با برنامه ریزی دقیق جهت تحقق برنامه پنج ساله راهبردی-عملیاتی دانشگاه گام بردارند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1397

به "ابلاغ چارت سازمانی مراکز رشد دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ چارت سازمانی مراکز رشد دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید