آمریکا موضع احمقانه ای را مقابل روسیه در پیش گرفته است

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، به گزارش خبرنگاران، سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه امروز پنجشنبه در سخنانی اظهار داشت: روسیه پاسخ هرگونه اقدام غیردوستانه آمریکا را خواهد داد.

آمریکا موضع احمقانه ای را مقابل روسیه در پیش گرفته است

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره، وزیر خارجه روسیه در این خصوص گفت: به هرگونه تحریم آمریکا علیه روسیه واکنش نشان خواهیم داد. آمریکا و متحدانش، شرکای قابل اعتمادی نیستند نمی توان به آنها تکیه کرد.

سرگئی لاوروف در این باره اضافه نمود: آمریکا موضع احمقانه ای را مقابل روسیه در پیش گرفته است. اقدامات آمریکا علیه روسیه باعث انتقادهای بیشتر در درون آمریکا می گردد.

ولادیمیر جباروف معاون اول کمیته شورای فدراسیون روسیه در امور بین الملل نیز ساعاتی پیش هشدار داد: در صورت اخراج دیپلمات های روسیه از آمریکا، به این اقدام متقابلاً پاسخ داده می گردد. اگر دیپلمات های ما اجراج شوند، آمریکا با پاسخ شفافی از سوی ما روبرو خواهد شد. مسکو این اقدام آمریکا را تحمل نخواهد کرد. آنها باید بفهمند که اینگونه اقدامات چقدر نامطلوب هستند.

براساس گزارش دیروز چهارشنبه شبکه تلویزیونی بلومبرگ، دولت آمریکا یک آنالیز اطلاعاتی درباره نقش ادعایی روسیه در نفوذ سایبری سولارویندز و مداخله در انتخابات ریاست جمهوری 2020 را به اتمام رسانده است.

به گزارش شبکه تلویزیونی بلومبرگ، این دولت در نظر دارد اقدامی علیه دیپلمات های روسیه انجام دهد، به ویژه تحریم افراد نزدیک به ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و آژانس های مرتبط با ادعاهای مداخله انتخاباتی.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1051

به "آمریکا موضع احمقانه ای را مقابل روسیه در پیش گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا موضع احمقانه ای را مقابل روسیه در پیش گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید