شروع محدودیت های ترافیکی جاده ای از امروز

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، محدودیت های ترافیکی از امروز تا روز شنبه 6 اسفند ماه در جاده های شمال اعمال می گردد.

شروع محدودیت های ترافیکی جاده ای از امروز

مرکز مدیریت راه های کشور گفت: محدودیت های ترافیکی از ظهر امروز چهارشنبه 3 اسفند تا روز 6 شنبه در جاده های مازندران اعمال می شود که بر اساس آن تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز تا ساعت 6 روز شنبه از محور های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع می باشد.

تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محدودیت تردد محور کندوان

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز های چهارشنبه، پنجشنبه از مرزن آباد به کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز آدینه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

محدودیت تردد محور هراز

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز آدینه از رودهن به آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 22 همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.

محدودیت تردد خودرو های سنگین

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر ها کماکان از محور هراز ممنوع می باشد.

تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز چهارشنبه و بعلاوه از ساعت 6 تا 24 روز های پنجشنبه و آدینه از محور هراز ممنوع می باشد.

اجرای این محدودیت ها منوط به افزایش حجم تردد در محور ها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت ها لغو می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1691

به "شروع محدودیت های ترافیکی جاده ای از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع محدودیت های ترافیکی جاده ای از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید