یک نتیجه درخشان برای بی مادر ، بازیگر سریال آقازاده از همکاری با مسعود کیمیایی گفت

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، بازیگر سریال آقازاده با اشاره به اینکه فیلم سینمایی بی مادر نتیجه ای درخشان دارد تاکید نمود همکاری با مسعود کیمیایی یک افتخار بود.

یک نتیجه درخشان برای بی مادر ، بازیگر سریال آقازاده از همکاری با مسعود کیمیایی گفت

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، پردیس پورعابدینی بازیگر سریال و سینما با اشاره به فعالیت های هنری خود بعد از سریال آقازاده گفت: با انتها پخش سریال آقازاده به نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا، 7، 8 ماهی مقابل دوربین نرفته و مشغول خواندن فیلمنامه های پیشنهادی و سبک و سنگین کردنشان بودم، چرا که عجله ای برای کار نداشتم. انتها 28 اسفند ماه 99 مقابل دوربین مسعود کیمیایی برای فیلم خائن کشی رفتم که برای من یک افتخار و تجربه ای بسیار لذت بخش بود. در همان مدت کوتاهی که خدمتشان بودم، سینما را جور دیگری دیدم، آنقدر که دوست دارم زمان به عقب برگردد و دوباره همکاری با این کارگردان را تجربه کنم.

این بازیگر جوان ادامه داد: تجربه بعدی ام فیلم سینمایی غریزه بود و طی مدت یک ماه و نیم مقابل دوربین سیاوش اسعدی بودم. همزمان با این پروژه ها، فیلم های سینمایی مختلفی به من پیشنهاد شد که فیلمنامه هایشان را خواندم، اما ترجیح دادم باز هم صبر کنم. بعلاوه بسیاری از کارگردانان برای سریال هایی در پلتفرم های مختلف من را برای حضور در آثارشان دعوت کردند، بعضی از این کار ها واقعاً خوب بودند، اما ترجیح دادم قدم های اولم را آرام بردارم؛ چون از یک سریال پر سر و صدا آمده بودم و فکر می کردم بهتر است در سینما کسب تجربه کنم و با تجربه بیشتری دوباره سریال بازی کنم.

وی با اشاره به اینکه چند ماهی پس از بازی در غریزه به خواندن فیلمنامه های مختلف ادامه داده است، تاکید نمود: پس از آنالیز فیلمنامه های پیشنهادی، انتها به فیلم سینمایی بی مادر رسیدم که کانسپت بسیار عالی و فیلمنامه ای فوق العاده دارد و مطمئنم نتیجه کار درخشان خواهد شد. عوامل پشت صحنه فیلم هم جزو حرفه ای ها هستند و متن آنقدر قوی، درست و با فراز و فرود های مجذوب کننده است که پیروز خواهد شد. نقش من هم پر از چالش است و خوشحالم که خدا این کار را سر راه من قرار داد و از تک تک پلان هایی که مقابل دوربین می روم لذت می برم. همه کارهایم تا به حال اینگونه بوده است.

پورعابدینی در انتها از همکاری دوباره اش با حامد عنقا اطلاع داد و گفت: خوشحالم دوباره می توانم با وی همکاری داشته باشم. سریالی با اتفاقات خوب در راه است و مطمئنم مردم این کار را هم دوست خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مهر 1400 بروزرسانی: 4 مهر 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1282

به "یک نتیجه درخشان برای بی مادر ، بازیگر سریال آقازاده از همکاری با مسعود کیمیایی گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک نتیجه درخشان برای بی مادر ، بازیگر سریال آقازاده از همکاری با مسعود کیمیایی گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید