تصاویر ، چهره شکسته جواد رضویان در یک سریال تازه ، با وسواس نوشتیم که سانسور نشود

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، مجید افشاری ـ نویسنده و بازیگر سریال فوفو مسافری از کامادو ـ می گوید: تا جای ممکن برای این کار بچگانه خودمان حساسیت به خرج دادیم و با وسواس شوخی ها را نوشتیم تا سانسورهای عجیبی نداشته باشد. او معتقد است: فوفو مسافری از کامادو در حوزه کودک اتفاق خوبی رقم زده و کار موفقی شده است.

تصاویر ، چهره شکسته جواد رضویان در یک سریال تازه ، با وسواس نوشتیم که سانسور نشود

به گزارش خبرنگاران سریال فوفو مسافری از کامادو به کارگردانی میثم معراجی هر هفته سه شنبه ها از شبکه نمایش خانگی عرضه می گردد. جواد رضویان، الیکا عبدالرزاقی، رضا شفیعی جم و مجید افشاری از بازیگران این سریال هستند. تا به امروز چهار قسمت از این مجموعه عرضه شده است.

مجید افشاری، عضو گروه نویسندگان و بازیگر سریال فوفو مسافری از کامادو تاکید نمود که کوشش نموده اند فیلمنامه ای متفاوت که برای بچه ها و خانواده هایشان مجذوب کننده باشد، نوشته و به فراوری برسانند.

سعی کردیم کار مجذوب کنندهی بسازیم

او با بیان اینکه نوع شوخی ها در نوشتن برای بچه ها و بزرگسالان فرق دارد شرح داد: خوشبختانه تیم نویسندگان سریال فوفو مسافری از کامادو تیم بسیار خوبی بودند و من در کنار سلمان خورشیدی، حسام حیدری، میثم معراجی و نگین موسوی سعی کردیم فیلمنامه ای متفاوت را که برای بچه ها و خانواده هایشان مجذوب کننده باشد فراوری کنیم.

افشاری بعلاوه بیان نمود: تجربیات گذشته من بیشتر شوخی نویسی برای مخاطبان بزرگسال بود که اساسا سبکی متفاوت تر با آنچه در این سریال می بینید است اما با برگزاری جلسات متعدد انتها به یک سبک معین در شوخی نویسی رسیدیم که این شوخی ها در کلیت داستان هم درست از آب درآمدند.

با وسواس متن را نوشتیم

این بازیگر و مجری تلویزیون با اشاره به سانسورهای این سریال هم گفت: هر چیزی که فراوری کنید بالاخره سانسور دارد و چون کار مختص بچه ها بود بسیار با وسواس شوخی ها را نوشتیم که مناسب بچه ها باشد و فضای سانسوری عجیبی وجود نداشته باشد.

وی درباره همکاری اش با کارگردان جوان این سریال هم مطرح نمود: من قبلا با آقای میثم معراجی به عنوان بازیگر در پروژه سینمایی بازیوو همکاری داشتم و دوستی بین ما شکل گرفته بود، زمانی که صحبت ساخت این سریال برای پلتفرم مطرح شد روی حساب همان دوستی در اتاق فکر این مجموعه حضور پیدا کردم و به علت شناختی که از شیوه کار میثم معراجی پیدا نموده بودم این مسیر به راحتی پیش رفت و البته باید بگویم همین شناخت اطمینان خاطرم را برای حضور در سریال فوفو مسافری از کامادو را ایجاد کرد.

افشاری که با استدآپ کمدی هایش شناخته شد با بیان اینکه سریال فوفو مسافری از کامادو اولین سریال رئال انیمیشن است، اعلام نمود: من در این سریال نقش یکی از کارگردانان مطرح کشور را بازی می کنم که بسیار بامزه است و امیدوارم که مخاطبان هم دوست داشته باشند.

فوفو مسافری از کامادو اتفاق خوبی رقم زد

نویسنده فوفو مسافری از کامادو در انتها گفت: بازخوردهای بسیار خوبی از مخاطبان گرفته ام. به نظرم سریال فوفو مسافری از کامادو به عنوان یک کار کودک اتفاق خوبی را رقم زده است.

تصاویر | چهره های مطرحی که برای تماشای آخرین فیلم کیومرث پوراحمد آمدند | بهاره رهنما، ابوالفضل پورعرب و...

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 مرداد 1402 بروزرسانی: 14 مرداد 1402 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1755

به "تصاویر ، چهره شکسته جواد رضویان در یک سریال تازه ، با وسواس نوشتیم که سانسور نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، چهره شکسته جواد رضویان در یک سریال تازه ، با وسواس نوشتیم که سانسور نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید