تور قطر ارزان: یک درخواست از دولت برای جام جهانی قطر

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده و گزارشات منتشر شده، یک درخواست از دولت برای جام جهانی قطر مطرح شد.

تور قطر ارزان: یک درخواست از دولت برای جام جهانی قطر

همراه ما باشید و با تور قطر ارزان از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

حرمت الله رفیعی، رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران در نشست خبری درباره آخرین اقدامات اجرا شده برای تورهای جام جهانی با توجه به تبلیغات گسترده ای که شروع شده، اظهار کرد: تا الان هیچ کاری نشده است. نه هتلی رزرو شده، نه با پروازی مذاکره شده، نه بلیت بازی تحویل داده شده، نرخ تور جام جهانی هم مشخص نشده است و تبلیغاتی را هم که می گردد باور نکنید، چون هنوز نه کسی بلیت دارد و نه هتلی در اختیار گرفته شده است.

او اضافه کرد: البته انجمن صنفی نمایندگان خود را به قطر فرستاده که با دو سه ایرلاین مذاکره داشته باشد. در قطر هم هتل ها را مونوپل نموده اند که به وسیله فدراسیون قطر به فدراسیون کشورها سهمیه اسکان داده گردد و قرار است بلیت مسابقات هم در اختیار فدراسیون کشورها قرار داده گردد.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران یادآور شد: واقعیت است که در همه ادوار گذشته در جام های جهانی به لحاظ مدیریت تماشاچی و بهره برداری از این رویداد پیروز نبودیم، حتی وقتی جام جهانی فوتبال در روسیه برگزار گردید، هیچ برنامه ای نداشتیم. چه شد که این همه جمعیت از ایران به روسیه رفت، ولی جایگاه پشت تیم ملی در زمین مسابقات خالی از ملیت ایرانی بود؟ تعداد زیادی از مردم رفتند روسیه درحالی که هتل برای اقامت نداشتند. همان موقع ما را خواستند که تعداد زیادی مردم ایران در روسیه هتل ندارند.

او با بیان اینکه در جام جهانی روسیه با وجود اختصاص سهمیه بلیت مسابقات به ایران اما بخاطر مونوپل و انحصار بلیت ها، بسیاری از تماشاچیان ایرانی بدون بلیت مانده بودند، تاکید نمود: اگر دولت نمی تواند از تماشاچی حمایت کند، زیاده خواهی نکند.

رفیعی گفت: متاسفانه تا جام جهانی اتفاق می افتد متولیان به فکر کسب عایدی می افتند و بلیت بازی ها را مونوپل می نمایند و به چند برابر قیمت می فروشند؛ اتفاقی که مسبوق به سابقه است.

او در ادامه بیان نمود: عاجزانه و خاضعانه خواهش می کنم مثل ادوار گذشته نباشیم. یار دوازدهم را حمایت کنیم، نمی گردد که یار دوازدهم به چند برابر قیمت بلیت پرواز و هتل بخرد، بلیت بازی ها را هم به چند برابر قیمت به او بفروشید.

رفیعی تاکید نمود: گروهی که تیم ملی فوتبال ایران با آن همبازی شده، یک گروه خاص است که ماهیت سیاسی پیدا نموده است، پس باید طرفدار تیم ملی را شناسایی نمایند و سوبسید بدهند و جریان را مدیریت کند. مثل جام جهانی روسیه نگردد که جایگاه تماشاچی ایرانی را ملیت های دیگر پر کردند و علیه تیم ایران شعار دادند. تیم ملی ایران باید حمایت گردد و بالا برود.

منبع: همگردی
انتشار: 9 خرداد 1401 بروزرسانی: 9 خرداد 1401 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1528

به "تور قطر ارزان: یک درخواست از دولت برای جام جهانی قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور قطر ارزان: یک درخواست از دولت برای جام جهانی قطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید