کشته شدن دو نظامی آمریکایی در حادثه تیراندازی در داکوتای شمالی

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، در حادثه تیراندازی در یکی از پایگاه های نظامی آمریکا در ایالت داکوتای شمالی، دو نظامی آمریکایی کشته شدند.

کشته شدن دو نظامی آمریکایی در حادثه تیراندازی در داکوتای شمالی

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، در جریان حادثه تیراندازی صبح دوشنبه در پایگاه نیروی هوایی گرند فورکس در داکوتای شمالی، دو نیروی هوا برد آمریکا کشته شدند.

به گزارش خبرگزاری یونایندپرس اینترنشنال، بر اساس بیانیه رسمی که منتشر شده، این حادثه ساعت 4:30 بامداد رخ داد و طی آن دو نیروی فعال بخش شناسایی کشته شدند.

مقامات آمریکایی اعلام کردند که این حادثه تحت کنترل در آده و نیروهای دیگر پایگاه در معرض خطر قرار ندارند و حادثه در دست آنالیز واقع شده است.

بامداد روز 21 ماه مه (1 خرداد) نیز حادثه تیراندازی دیگری در پایگاه هوایی نورث گیت نیروی دریایی آمریکا در ایالت تگزاس روی داد. بر اساس گزارش ها فرد تیرانداز در این حادثه به سرعت خلع سلاح شد.

روز ششم دسامبر 2019 نیز یک کارآموز خلبانی سعودی اقدام به گشودن آتش در پایگاه هوایی نیروی دریایی آمریکا درپنساکولا کرد که طی آن 3 تفنگدار دریایی آمریکایی کشته شده و 8 نفر دیگر نیز مجروح شدند. این کارآموز عربستانی نیز در جریان تیراندازی در این پایگاه کشته شد.

اندکی پس از این حادثه، آمریکا تمامی عملیات آموزش نیروهای سعودی را برای مدت نامحدودی متوقف کرد.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 517

به "کشته شدن دو نظامی آمریکایی در حادثه تیراندازی در داکوتای شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشته شدن دو نظامی آمریکایی در حادثه تیراندازی در داکوتای شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید