پیروزی آرسنال دقیقه 91 از دست رفت

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، آرسنال در دیداری سخت برابر ویتوریا گیمارش به تساوی 1-1 دست یافت.

پیروزی آرسنال دقیقه 91 از دست رفت

به گزارش گروه ورزشی فروشگاه اینترنتی هرپو، آرسنال در شبی که لایق کسب سه امتیاز هم نبود، در خانه ویتوریا گیمارش ته جدولی در نهایت در اوقات اضافی رجحان خود را از دست داد و با تساوی 1-1، در لیگ اروپا در گروه خود ده امتیازی شد.

ویتوریا گیمارش در دقیقه هشت تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما ضربه زیبای داویدسون به دیرک دروازه آرسنال برخورد کرد و این موقعیت از دست رفت.

دقایقی بعد و روی پاس ادوارد، داویدسون باز هم مقابل دروازه آرسنال موقعیت گلزنی داشت اما ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و نیمه نخست کم هیجان علیرغم رجحان نسبی ویتوریا گیمارش با تساوی بدون گل سرانجام یافت.

آرسنال در نیمه دوم نمایش بهتری نسبت به 45 دقیقه نخست ارائه می داد و می توانست روی ارسال په په به گل برسد، اما ضربه سر شکودران مصطفی با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 72 ویلوک از فاصله ای دور شانس خود را برای باز کردن دروازه ویتوریا گیمارش امتحان کرد، اما ضربه او نیز راهی به دروازه نیافت.

اما در دقیقه 80 آرسنال به گل اول دست یافت. ارسال خوب په په با ضربه سر تماشایی شکودران مصطفی همراه شده و مدافع آلمانی آرسنال گل اول تیمش را به ثمر رساند.

اما ویتوریا گیمارش به سمت دروازه توپچی ها حمله ور شده و در دقیقه 91 به گل تساوی دست یافت. روی پاس روچینا، دوآرته پیروز شد با قیچی برگردانی تماشایی دروازه آرسنال را باز کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 23

به "پیروزی آرسنال دقیقه 91 از دست رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی آرسنال دقیقه 91 از دست رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید