طراحی ویلا در شمال: ویلای مجلل لئوناردو دی کاپریو

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، بازیگر فیلم از گور برگشته جشن سال نوی گذشته خود را در ویلای شش خوابه راک استار در سنت بارتز گذراند. این اقامتگاه تسهیلاتی مثل داشتن پیشخدمت شخصی، تالار همراه سیگاربار، استخر و هارلی دیویدسون را در اختیار همه کسانی می گذارد که در این اقامتگاه لوکس سکونت نمایند. ریحانا، لانا دل ری و مارک جیکوبز از میهمانانی هستند که در میهمانی دی کاپریو حضور داشته اند.

طراحی ویلا در شمال: ویلای مجلل لئوناردو دی کاپریو

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا در شمال با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

اگر به زندگی لذت طلبانه لئوناردو دی کاپریو یا شب نشینی های سطح بالای مریل استریپ و استراحت های آرامش بخش گوئینت پالترو علاقه دارید، میل آنلاین، گزارشی اختصاصی از تعدادی از اقامتگاه های محبوب آن ها برای تعطیلات تدارک دیده است.

یکی از این اقامتگاه ها ویلای لوکس سنت بارت است که دی کاپریو، کاندیدای اسکار سال جاری، سال نو را در آنجا گذراند. این ویلا در ملکی 17 هکتاری و دیدنیی در مونتگوبی واقع شده است که یکی از مکان های محبوب مریل استریپ نیز هست و دیگر سکونتگاهی که به آن می پردازیم، ویلای ایندیگو در باهاماست که گوئینت پالترو در آن استراحت می نماید.

با ما همراه باشید تا نگاهی پنهانی به این پاتوق های تعطیلات حسادت برانگیز بیندازیم.

ویلای راک استار، سنت بارت -لئوناردو دی کاپریو

بازیگر فیلم از گور برگشته، ویلای راک استار معروف در هتل ادن راک را برای چند روز اجاره کرد و در آن میهمانی سال نوی مجللی به راه انداخت.
امنیت یکی از اولویت های مهم برای کسانی است که مورد توجه عموم هستند و خوشبختانه این ویلا مفتخر به ارائه حریمی فوق العاده شخصی است، در حالی که می توان از موقعیت ساحلی حسرت برانگیز آن نیز لذت برد.
طبق شایعات، لانا دل ری، ریحانا و مارک جیکوبز از میهمانان جشن دی کاپریو بوده اند.
نشیمن اوپن بزرگ این ویلا برای پذیرایی از تعداد زیادی میهمان (مانند مراسمی که دی کاپریو برگزار کرد) مناسب است.
آماده باشید تا در ویلای راک استار حسابی غرق نعمت شوید، چرا که این ویلا دارای پیشخدمت شخصی، تالار همراه با سیگاربار، استخر و یک حوضچه آب گرم هشت نفره است.

بازیگر فیلم از گور برگشته، ویلای راک استار در هتل ادن راک را برای چند روز اجاره کرد تا در آن میهمانی مجللی راه بیندازد که ریحانا، لانا دل ری و مارک جیکوبز ظاهراً در آن شرکت داشته اند.

اگر اهل پول خرج کردن هستید، آماده باشید تا در این اقامتگاه ساحلی حسابی غرق نعمت شوید، چرا که این ویلا، پیشخدمت شخصی، تالار همراه با سیگاربار، استخر شنا و حوضچه آب گرم هشت نفره ای را در اختیار شما قرار می دهد.

بعلاوه در این ویلا یک سالن نمایش 20 نفره وجود دارد که مکانی فوق العاده برای اجرای احتمالی موسیقی به وسیله یکی از دوستان مشهور این بازیگر بوده است.

این خانه مجلل شش خوابه که برای اقامت ده نفر مناسب است، به وسیله یک استودیوی ضبط که تجهیزاتی را که برای ضبط آهنگ تصور کن (Imagine) جان لنون استفاده شده در خود دارد، تکمیل می گردد. این اقامتگاه کارائیبی حتی یک هارلی دیویدسون شخصی در ورودی خود دارد تا میهمانان را در بدو ورودشان شگفت زده کند.

این خانه مجلل شش خوابه که برای اقامت ده نفر مناسب است، به وسیله یک استودیوی ضبط که تجهیزاتی را که برای ضبط آهنگ تصور کن (Imagine) جان لنون استفاده شده در خود دارد، تکمیل می گردد.
دی کاپریو امکان استفاده از تسهیلات هتل ادن راک را دارد، در حالی که می تواند همچنان از سطح بالایی از حریم شخصی برخوردار باشد.

دی کاپریو امکان استفاده از تسهیلات هتل ادن راک را دارد، در حالی که می تواند همچنان از سطح بالایی از حریم شخصی برخوردار باشد.

این اقامتگاه با اینکه بسیار خصوصی است، اما در برترین مکان واقع شده است.

در واقع ویلای راک استار 1400 متر مربعی به طور مستقیم به ساحل سنت جین راه دارد و این ستاره سینما می توانسته در آنجا در میان شن های سفید و آب های فیروزه ای قدم بزند.

همراشتاین هایلند هاوس، جامائیکا-مریل استریپ

همراشتاین هایلند هاوس که در ملک 17 هکتاری زیبای مونتگوبی واقع شده است، یکی از مکان های مورد علاقه مریل استریپ است.
جاذبه برای ستارگان: این ملک زیبا که تنها پنج دقیقه تا ساحل فاصله دارد، مکانی مناسب برای یک ستاره درجه یک است.
این ستاره سینما که 19 بار نامزد اسکار شده است، تنها کسی نیست که عاشق این اقامتگاه است.

همراشتاین هایلند هاوس که در ملک 17 هکتاری زیبای مونتگوبی واقع شده است، یکی از مکان های محبوب مریل استریپ برای وقت هایی است که می خواهد از دست پاپاراتزی ها فرار کند. این ملک که تنها پنج دقیقه با ساحل فاصله دارد، انتخابی عالی برای یک ستاره طراز اول است. این ستاره که 19 بار نامزد اسکار بوده است، تنها کسی نیست که عاشق این اقامتگاه است. برای مثال اسکار همراشتاین، آهنگ فیلم آوای موسیقی را در بالکن این ویلا و در مقابل منظره زیبای دامنه کوه نوشت.

اسکار همراشتاین، آهنگ آوای موسیقی را در بالکن این ویلا و در مقابل منظره زیبای دامنه کوه نوشت.

کسانی که شانس گذراندن تعطیلات در این ویلا را دارند، می توانند از خدمات کامل یک هتل پنج ستاره بهره مند شوند: آشپز شخصی، پیشخدمت، خدمتکار، باغبان، رخت شور و یک باغ ارگانیک که از محصولات خانگی آن در غذاها استفاده می گردد.

استریپ می توانست ترتیب جلسات یوگا را در پاویون شخصی خود بدهد، امکانی که به همه کسانی که برای تمدد اعصاب به اینجا آمده اند، داده می گردد.

این ملک را می توان با هزینه 600 پوند (حدود 30 میلیون تومان) به وسیله سایت هوم اوی اجاره کرد.

ویلا ایندیگو، باهاما-گوئینت پالترو

آیا می خواهید با بخشی از سبک زندگی لوکس گوئینت پالترو آشنا شوید؟ نگاهی به ویلا ایندیگوی زیبا در باهاما بیندازید، جایی که وی و همسر سابقش کریس مارتین آن را عنوان یک اقامتگاه خانوادگی برای گذراندن تعطیلات اجاره نموده بودند.
این ملک چهارخوابه که دارای پنج سرویس بهداشتی و برای اقامت 10 نفر مناسب است، به افراد مشهور امکان داشتن حریم شخصی را در حالی در که بالکن و ایوان های آن نشسته و از آب های فیروزه ای اقیانوس اطلس لذت می برند، ارائه می دهد
اگر ساحل شنی خصوصی سه مایلی برای شما جالب نیست، می توانید ساحل طرف دیگر ویلا را امتحان کنید.

آیا می خواهید با بخشی از سبک زندگی لوکس گوئینت پالترو آشنا شوید؟ نگاهی به ویلا ایندیگوی زیبا در باهاما بیندازید، جایی که وی و همسر سابقش کریس مارتین آن را عنوان یک اقامتگاه تعطیلات خانوادگی اجاره نموده بودند.

این ویلای چهارخوابه که دارای پنج سرویس بهداشتی است و برای اقامت 10 نفر مناسب است، به خانواده های مشهور، مثل خانواده پالترو، در حالی که در بالکن ها و ایوان های این ویلا نشسته اند و آب های فیروزه ای اقیانوس اطلس را دیدن می نمایند، حریم شخصی کاملی ارائه می دهد.

اگر ساحل شنی خصوصی سه مایلی برای شما جالب نیست، می توانید ساحل طرف دیگر ویلا را امتحان کنید.

ایندیگو یک لنگرگاه اختصاصی دارد که در آن قایق های موتوری و کایاک های دارای کف شیشه ای پهلو گرفته اند و استفاده از آن ها برای میهمانان مقیم رایگان است.

این ملک را می توان به قیمت 7143 پوند (حدود 37 میلیون تومان) به وسیله سایت هوم اوی اجاره کرد، قیمت دقیق پس از تقاضا به اطلاع می رسد.

تفریح های فوق العاده: ایندیگو یک لنگرگاه اختصاصی دارد که در آن قایق های موتوری و کایاک های دارای کف شیشه ای پهلو گرفته اند و استفاده از آن ها برای میهمانان مقیم رایگان است.

منبع: دیلی میل

منبع: کجارو
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1509

به "طراحی ویلا در شمال: ویلای مجلل لئوناردو دی کاپریو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی ویلا در شمال: ویلای مجلل لئوناردو دی کاپریو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید