نیازمند: مقایسه لیگ بانوان با مردان، قیاس مع الفارق است ، اردوی نیم فصل می توانست بهتر باشد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، دروازه بان تیم سپاهان اصفهان گفت: اردوی نیم فصل سپاهان می توانست بهتر از این هم باشد.

نیازمند: مقایسه لیگ بانوان با مردان، قیاس مع الفارق است ، اردوی نیم فصل می توانست بهتر باشد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پیغام نیازمند، در خصوص عملکرد سپاهان در نیم فصل اول گفت: در نیم فصل اول فراز و نشیب هایی داشتیم، اما شخصیت تیمی خودمان را خیلی خوب حفظ کردیم. تیم ما بالای جدول و همواره مدعی است. سپاهان همواره باید اینطور باشد. یعنی همواره خوب نتیجه بگیرد و بالای جدول باشد. در حال حاضر هم تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشته ایم، بازی های محبت آمیز خوبی داشتیم، برای نیم فصل دوم آماده می شویم و امیدواریم اتفاقات خوبی را در آینده تجربه کنیم.

دروازه بان تیم سپاهان اصفهان در خصوص شرایط اردویی این تیم در تعطیلات نیم فصل گفت: اردوی نیم فصل ما می توانست خیلی بهتر از این هم باشد. به نظرم می شد که اینطور باشد. شما نمی توانید فوتبال ما را با تیم هایی که با آن ها در حال رقابت هستیم مقایسه کنید، چون آن ها بهترین امکانات، اردو ها و بازیکنان را در اختیار دارند. با این حال ما هم تیم بسیار خوبی هستیم. به امید خدا امیدواریم بتوانیم از همین حداقل امکانات استفاده کنیم و در مسابقات باشگاهی قاره پیروز باشیم.

نیازمند در خصوص اهداف سپاهان در نیم فصل دوم مطرح نمود: در نیم فصل دوم بازی های سخت و فشرده ای در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا داریم. تیم ما تقویت شده و مدیریت باشگاه تا جایی که توانسته در این مورد زحمت کشیده است. در سه تورنمنت برای دریافت جام می جنگیم و قطعاً کوتاه نمی آییم. ما در تورنمنـت های داخلی به دنبال قهرمانی هستیم و در لیگ قهرمانان آسیا هم باید پیروزیت چشم گیری به دست بیاوریم. توانایی آن را هم داریم. نفرات بسیار خوبی در همه پست ها داریم و در واقع چه در کادر فنی و چه در زمین تیم بسیار خوب و آماده ای داریم.

وی در خصوص اینکه یارگیری های صورت گرفته در نیم فصل بیشتر در جهت تقویت خط دفاعی تیم بود و آیا به همین خاطر دروازه سپاهان در نیم فصل دوم بسته تر می ماند، گفت: بله، همین طور است. به هرحال تیم باید تقویت می شد. البته در بخش هجومی هم سروش رفیعی اضافه شده و فکر می کنم تقویت تیم ادامه خواهد داشت. با توجه به مصدومیت هایی که بعضی بازیکنان ما در بخش دفاعی داشتند یکی دو بازیکن به عنوان جایگزین آمدند. آن ها از لحاظ فنی و کیفی چیزی کمتر از نفرات دیگر ندارند و می توانند به ما یاری نمایند.

نیازمند در خصوص مقایسه زهرا خواجوی دروازه بان تیم وچان کردستان (953 دقیقه) با او (935 دقیقه) برای ثبت کلین شیت در فوتبال ایران مطرح نمود: کار دروازه بان های لیگ بانوان هم سخت است. به هرحال آن ها در بخش خودشان خیلی زحمت می کشند، من خودم اولین کسی بودم که به ایشان تبریک گفتم، اما لیگ بانوان با لیگ آقایان تفاوت دارد و اگر بخواهیم مقایسه کنیم و تفاوت هایشان را بگوییم باید 2 ساعت برای شما صحبت کنم. خانم خواجوی زحمت زیادی کشید و من برای او احترام قائلم، اما این مقایسه، قیاس مع الفارق است.

دروازه بان تیم سپاهان اصفهان در خصوص قرار دریافت این تیم در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا گفت: به هر حال سیدبندی مسابقات باشگاهی آسیا اینطور است که تیم های برتر کشور ها به هم می خورند و در این شرایط طبیعی است که گروه سختی تشکیل می گردد، اما ما تیم سرحال و آماده ای داریم، نگران این موضوع نیستیم و به امید خدا پا به این مسابقات می گذاریم و باید شرایط چطور پیش می رود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 197

به "نیازمند: مقایسه لیگ بانوان با مردان، قیاس مع الفارق است ، اردوی نیم فصل می توانست بهتر باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیازمند: مقایسه لیگ بانوان با مردان، قیاس مع الفارق است ، اردوی نیم فصل می توانست بهتر باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید