دروازه بانی که دروازه خودش را باز کرد، تَرَک روی لکِ پرسپولیس!

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی مقابل طرفدار به تساوی بدون گل رسید که احمد گوهری عملکردی قابل قبول در چارچوب دروازه پرسپولیس داشت. او توانست برای نخستین بار در پرسپولیس کلین شیت کند تا در روزهایی که حامد لک به علت بی انضباطی حق حضور در تمرینات گروهی را ندارد کمتر طرفداری فکر بازگشت او را به میدان مسابقه کند.

دروازه بانی که دروازه خودش را باز کرد، تَرَک روی لکِ پرسپولیس!

قهرمان پنج دوره متوالی لیگ برتر فوتبال در حالی برای تکرار عکس های قهرمانی با جام با چالش جدی روبرو شده است که سرخ ها فرمول همیشگی خود را فراموش کردند؛ فرمولی با شاه کلید کلین شیت.

حامد لک که کی از ستون های اصلی موفقیت این تیم در لیگ برتر بیستم و نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان 2020 آسیا بود در فصل جاری به هیچ وجه نتوانست انتظارات را برآورده کند.

آغاز بحران با شب جشن قهرمانی

لک که تمام حاشیه های گذشته خود را کنار گذاشته بود در آخرین ملاقات از فصل گذشته نقطه عطفی برای آغاز توانایی هایش در ایجاد حاشیه بود. او در شبی که پرسپولیس با برد پیکان به پنجمین قهرمانی رسید مقابل فریادهای کریم باقری برای حفظ آرامش خود در زمین مسابقه سکوت نکرد تا جواب یکی از بزرگان نیمکت تیم را بدهد. همین رفتار دروازه بان اول پرسپولیس کافی بود تا دستیار جنتلمن یحیی گل محمدی در جشن قهرمانی شرکت نکند.

برخورد اول، آخری نبود

یحیی پس از این اتفاق بلافاصله عذر حامد لک را خواست و به او و مدیر برنامه هایش خاطرنشان کرد تا زمانی که عذرخواهی رسمی از باقری نکند و نظر مربی تیم را جلب نکند حق بازگشت به تمرینات پرسپولیس را ندارد. حامد لک نیز پس از این موضوع ضمن عذرخواهی از کریم باقری به گل محمدی قول داد دیگر حاشیه ایجاد نکند.

فصل فراموشی تور بسته

لک با آغاز فصل نو فراموشی در ثبت کلین شیت گرفت. او که یکی از گزینه های حضور در اردوهای تیم ملی ایران شده بود به قدری عملکرد بدی در هفته های ابتدایی لیگ برتر داشت که سرمربی پرسپولیس مجبور به نیمکت نشینی او و استفاده از بوژیدار رادوشوویچ در ترکیب تیم شد. با این حال لک پس از چند هفته غیبت بار دیگر به قفس توری سرخ ها بازگشت اما باز هم چندان مطمئن نبود تا با رفتن ناگهانی رادو از پرسپولیس، تصمیم به جذب دروازه بان در نیم فصل زمستانی رقابت ها گرفته گردد.

نامطمئن بهتر از پر حاشیه

ادامه فرایند نزولی حامد لک در دروازه پرسپولیس باعث شد تا احمد گوهری خیلی زود جای او را بگیرد تا این بار نه تنها لک به طور کامل نیمکت نشین گردد بلکه دربی 98 مرکز مقابل آبی پوشان را نیز از دست بدهد و مقابل طرفدار نیز شانس بازگشت به قفس توری را از دست بدهد. لک که در ابتدا از آمدن گوهری به پرسپولیس استقبال نموده بود با گذشت زمان و ادامه اشتباهات فردی خود نه تنها نسبت به حضور گوهری موضع گرفت بلکه در تمرینات نیز به قدری ضعیف شد که یحیی فعلاً قید ادامه حضور او را زده است.

قدر نشناس پر حاشیه!

گل محمدی در حالی قید حامد لک را به علت بی انضباطی های متوالی زد که در قبال شایعات فراوان تصمیم گرفت نام او را در فهرست تمدیدی های زودتر از موعد قرار دهد تا رضا درویش در نخستین روزهای کاری خود اقدام به تمدید قرارداد او کند اما این موضوع نیز روی عملکرد او افاقه نکرد تا لک در سراشیبی تند سقوط به کار خود ادامه دهد.

خداحافظی زودهنگام با بازگشت بیرانوند؟

لک پس از اشتباهات تکراری فردی در ملاقات تدارکاتی پرسپولیس مقابل تیم امید مورد مواخذه یحیی گل محمدی نهاده شد اما رفتار غیر قابل قبول او در پاسخ به نقدها سرمربی تیم باعث اخراج از تمرینات تا اطلاع ثانوی شد.

لک در روزهایی که می توانست خودش را نه تنها در پرسپولیس همیشگی کند بلکه در امسال به حضور در جام جهانی 2022 نیز امیدوار گردد اما دروازه بان پر حاشیه چنان چاهی برای خود کنده است که برای خروج از آن دیگر کاری از کسی بر نمی آید.

شایعات درباره جدایی لک از پرسپولیس در خاتمه فصل در حالی بیشتر از همواره به گوش می رسد که علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران نشانه هایی از تمایل خود برای بازگشت به فوتبال کشور پس از عملکرد نا مطلوب در بوآویشتا پرتغال را داده است و بدش نمی آید با بازگشت به پرسپولیس بار دیگر تبدیل به شماره یک این تیم شده و در جام جهانی هم همچنان درون دروازه قرار بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 خرداد 1401 بروزرسانی: 25 خرداد 1401 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1544

به "دروازه بانی که دروازه خودش را باز کرد، تَرَک روی لکِ پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروازه بانی که دروازه خودش را باز کرد، تَرَک روی لکِ پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید