شکوری: ملاقات پرسپولیس - ذوبآهن برگزار میشود تا به لیگ لطمه نخورد، آرامش کلید واژه ما است

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس می گوید که برای آرامش تیم تا فینال آسیا، کارها در این باشگاه بین نفرات مختلف تقسیم شده و آرامش کلید واژه آنهاست.

شکوری: ملاقات پرسپولیس - ذوبآهن برگزار میشود تا به لیگ لطمه نخورد، آرامش کلید واژه ما است

به گزارش خبرنگاران، ابراهیم شکوری در گفت وگو با برنامه ورزش و مردم در خصوص شرایط این تیم برای حضور در فینال آسیا گفت: برای فینال آسیا، تقسیم کار کردیم و در کمال آرامش پرسپولیس کار خود را پیش می برد. هرکسی با توضیح وظایف خود کارش را انجام می دهد و این همکاری خوب در خانواده عظیم پرسپولیس منجر به آرامش فضای تیم شده است. آرامش کلیدواژه ما در پرسپولیس است.

وی اضافه کرد: همه سعی در حفظ آرامش تیم دارند و با تدابیر آقای سمیعی، خواسته های تیم که چیز زیادی هم نبود و حق تیم است را پیگیری کردیم. نخستین گام حفظ اسکلت تیم بود که با تمدید قرارداد یحیی گل محمدی و دستیارانش کار را شروع کردیم و کار تمدید قرارداد بازیکنان تاثیرگذار تیم هم شروع شده است. همچنین بازیکنان از فصل گذشته مطالباتی داشتند که با همکاری خودشان این بدهی را پرداخت کردیم تا تیم دغدغه ای نداشته باشد و یک پرداختی هم از این فصل داشتیم که امیدوارم تیم با روحیه بالا کار خود را پیش ببرد.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه یک کار گروه برای فینال تشکیل شده و کارها تا فردای روز فینال برنامه ریزی شده است، گفت: تیم روز یکشنبه و با پرواز اختصاصی راهی دوحه خواهد شد و این کار را برای شأن و صندلی باشگاه انجام دادیم. همچنین با توجه به ارتباط خوبی که با AFC و کشور قطر داریم، سعی کردیم تمام موارد را کنترل کنیم. بازیکنان هم تست کرونا داده اند که همه منفی بوده و در بدو ورود به قطر نیز تست دیگری خواهیم داد و امیدواریم تمام تست ها منفی باشد تا با تمام قدرت در فینال شرکت کنیم و اتفاقی که سالیان سال است منتظریم برای فوتبال ایران رقم بخورد را به انتها برسانیم.

شکوری درباره شکایت باشگاه النصر به دادگاه عالی ورزش، گفت: باشگاه النصر کوشش خود را می نماید، اما ما خودمان را آماده حضور در فینال نموده ایم. شاید کوشش آنها برای بر هم زدن تمرکز ماست، اما بدون توجه به حواشی کار را پیش می بریم و وکیل باشگاه نیز به خوبی و بدون حاشیه پرونده را دنبال می نماید. من خواهشی که از طرفداران دارم این است که از حضور تیم در فینال لذت ببرند، چون شانس حضور در فینال فقط برای دو تیم است که ما یکی از آنها هستیم و با شایستگی به اینجا رسیده ایم . امیدواریم به قهرمانی هم برسیم تا فردای فینال یک جشن ملی را برگزار کنیم.

وی در خصوص شناخت کادرفنی از حریف احتمالی پرسپولیس در فینال که یکی از دو تیم اولسان هیوندای کره جنوبی یا ویسل کوبه ژاپن خواهد بود، گفت: گروه بررسی و کادرفتی تیم، به خوبی روی هر دو تیم تمرکز نموده و آنها را رصد می کنیم. بازیکنان ما هم بازی های دو تیم را دنبال نموده اند و حتی طرفداران هم با شور و نشاط، بازی های شرق را دنبال می نمایند. این نشان می دهد که پرسپولیس چه صندلی عظیمی دارد که باعث شده در ایران بازی های دو تیم باشگاهی شرقی دنبال گردد. در اینجا هم باید از وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و سایر نهادهایی که نهایت همکاری را با ما داشتند، تشکر کنم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه سازمان لیگ هم با لغو ملاقات این تیم مقابل نساجی همکاری خوبی را رقم زد و آیا ملاقات با ذوب آهن برگزار خواهد شد یا نه، گفت: با توجه به شرایط کرونایی و سفر به قائمشهر، ممکن بود با ابتلای یک بازیکن ما به کرونا شرایط سخت گردد، اما بازی با ذوب آهن برگزار خواهد شد که به لیگ هم لطمه وارد نگردد. فدراسیون همکاری خوبی داشت و امیدواریم که 10 روز دیگر و با قهرمانی پرسپولیس همه شاد باشیم، هرچند حضور در این صندلی نیز افتخار عظیمی است که امیدوارم به قهرمانی منجر گردد.

شکوری درباره اینکه ذوب آهنی ها با چند بازیکن کرونایی نگران پرسپولیس هستند که مبادا باعث ابتلای بازیکنان نماینده ایران به کرونا شوند، گفت: از دوستان مان در ذوب آهن نیز تشکر می کنیم که به فکر ما بودند و ما هم تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم. برای بازی با نساجی هم ما نامه نگاری خودمان را انجام دادیم و سازمان لیگ تصمیم گرفت. اکنون هم تابع هستیم و اگر تصمیم به لغو بازی باشد احترام می گذاریم و اگر قرار باشد بازی کنیم، بازی خواهیم کرد. به هر حال اگر بازی لغو گردد، ما بعد از فینال باید بازی های عقب افتاده را انجام دهیم. اگر هم قهرمان شویم، باید به جام دنیای باشگاه ها برویم و پس از آن هم فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را خواهیم داشت که این یک چالش را در برنامه ریزی لیگ ایجاد خواهد نمود. باید از همه کسانی که برای آرامش پرسپولیس کوشش کردند تشکر کنم و امیدوارم که نماینده ای پر قدرت و شایسته ای برای کشور باشیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 862

به "شکوری: ملاقات پرسپولیس - ذوبآهن برگزار میشود تا به لیگ لطمه نخورد، آرامش کلید واژه ما است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: ملاقات پرسپولیس - ذوبآهن برگزار میشود تا به لیگ لطمه نخورد، آرامش کلید واژه ما است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید