مجیدی باید فکری به حال خط دفاع تیمش کند، بازی بدون تماشاگر به دل نمی شیند

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، بازیکن دهه هفتاد استقلال می گوید فرهاد مجیدی باید فکری به حال خط دفاع تیمش کند و باید به آن سامان دهد.

مجیدی باید فکری به حال خط دفاع تیمش کند، بازی بدون تماشاگر به دل نمی شیند

علیرضا اکبرپور در گفت و گو با فروشگاه اینترنتی هرپو، درخصوص دیدار دو تیم استقلال و ذوب آهن اظهار کرد: بازی بدون تماشاگر به دل نمی شیند. نبود هواداران در این بازی حس شد و از هیجان بازی کم کرد اما در کل بازی خوبی بود. استقلال سه امتیاز را گرفت و مهم ترین چیز همین سه امتیاز بود.

او ادامه داد: مشکل زیادی در خط دفاع استقلال دیده می شود و فرهاد مجیدی باید فکری به حال خط دفاع تیمش کند و باید به آن سامان دهد تا این گونه عملکرد ضعیفی را از دفاع آبی پوشان نبینیم.

پیشکسوت بازیکن استقلال درباره عملکرد تیم ذوب آهن گفت: به هر حال آن ها یکی از تیم های خوب لیگ برتر هستند که همواره از مدعیان لیگ بودند. بازی کردن جلوی آن ها سخت است و تیم خوبی نشان دادند.

اکبرپور اضافه کرد: آبی پوشان مسائل زیادی تا به امروز داشته اند. نام بزرگ استقلال این تیم را تا امروز نگه داشته است. آن ها مدیرعامل هم ندارند. حتی بازیکنان شان هم مصدوم هستند. استقلالی ها در این مدت تحت فشار هستند ولی باز هم با این شرایط واقعا بهترین نتیجه را کسب کرده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 306

به "مجیدی باید فکری به حال خط دفاع تیمش کند، بازی بدون تماشاگر به دل نمی شیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی باید فکری به حال خط دفاع تیمش کند، بازی بدون تماشاگر به دل نمی شیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید