سید مهدی رحمتی جان علی نعمتی را نجات داد

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، علی نعمتی که در دقیقه 55 بازی شهر خودرو - پیکان به شدت ار ناحیه سر مصدوم شده بود، هوشیاری کامل خود را بازیافت.

سید مهدی رحمتی جان علی نعمتی را نجات داد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مدافع شهر خودرو در دقیقه 55 در یک نبرد هوایی با ابراهیم صالحی سر به سر شد که این ضربه موجب بیهوشی این مدافع شد. پس از این اتفاق تمام بازیکنان در کوشش برای بهبودی نعمتی شدند و سید مهدی رحمتی که سابقا تجربه چنین اتفاقی را در بازی استقلال - ذوب آهن را داشت (در لیگ هجدهم رضا حبیب زاده، بازیکن جوان ذوب آهن بعد از به ثمر رساندن گل تیمش مقابل استقلال و بعد از برخورد با وریا غفوری به شدت مصدوم شد که سید مهدی رحمتی در اقدامی به موقع به همراه کادر پزشکی استقلال و دکتر ستوده، توانستند راه تنفس این بازیکن را باز نمایند.)، با اقدامی به موقع، جان علی نعمتی را نجات داد. رحمتی خودش را بالای سر نعمتی رساند و بلافاصله فک این بازیکن که قفل شده بود را باز کرد تا مدافع شهر خودرو امکان نفس کشیدن داشته باشد.

علی نعمتی پس از این مصدومیت با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد و پس از بازی شهر خودرو مقابل پیکان، سید مهدی رحمتی به همراه ناصحی و جمعی از اعضای تیم شهر خودرو، بالای سر این بازیکن حاضر شدند. هوشیاری نعمتی هم اکنون صد در صد است و این مدافع منتظر جواب سی تی اسکن سر و گردن خود است تا معلوم گردد مسئله ای برای گردنش پیش نیامده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 992

به "سید مهدی رحمتی جان علی نعمتی را نجات داد" امتیاز دهید

1 کاربر به "سید مهدی رحمتی جان علی نعمتی را نجات داد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سید مهدی رحمتی جان علی نعمتی را نجات داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید