ماجراهای ترانه، پیمان و نوید محمدزاده!

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، تهران (پانا) - ساعاتی پیش رسانه های سینمایی از قطعی شدن تولید فیلم تازه سعید روستایی خبر دادند.

ماجراهای ترانه، پیمان و نوید محمدزاده!

به گزارش شهروند، طبق این اخبار کارگردان فیلم های ابد و یک روز و متری شیش و نیم تا چند وقت دیگر فیلم نوش را جلوی دوربین خواهد برد. این پروژه که مانند دو فیلم اول سعید روستایی یک درام اجتماعی است، طی هفته های آینده در تهران کلید خواهد خورد.

همکاری ترانه، پیمان و نوید

در هفته های اخیر، از زمانی که خبر ساخته شدن فیلم نو سعید روستایی رسانه ای شده؛ اخبار و شایعات مختلفی درباره سازندگان، عوامل، داستان، بازیگران و البته زمان قطعی آغاز فیلمبرداری این فیلم منتشر شده است. ازجمله خبرآنلاین که آن گونه که این خبرگزاری گزارش داده سعید روستایی در فیلم نوش از یک گروه بازیگران پرستاره و مجذوب کننده استفاده خواهد کرد. بنا بر این گزارش ترانه علیدوستی، پیمان معادی، نوید محمدزاده، فرهاد اصلانی و سعید پورصمیمی به نام اعضای اصلی گروه بازیگران فیلم تازه سعید روستایی این کارگردان را در ساخت سومین فیلم کارنامه اش کمک خواهند کرد.

برادران لیلا

گزارش ها و اخبار منتشرشده حکایت از این می کنند که فیلم نو سعید روستایی با نام برادران لیلا ساخته خواهد شد. فیلمی که بعد از مدت زمان نسبتا زیادی که از اکران آخرین فیلم سعید روستایی می گذرد، با هدف تکرار موفقیت های متری شیش ونیم (و البته ابد و یک روز که هر دو حواشی و البته موفقیت های بسکمک داشتند و این دومی جایزه مردمی را هم از جشنواره فیلم فجر گرفت) جلوی دوربین خواهند رفت.

شایعاتی درباره لیلا

در روزهای اخیر اخبار، شایعات و برآورد های پرشماری درباره برادران لیلا فیلم نو سعید روستایی در فضای مجازی به انجام رسیده است. طبق این اخبار گفته می شود که بازیگرانی مثل نوید محمدزاده و پیمان معادی که در دو فیلم اول روستایی حضور داشتند، در برادران لیلا هم حضور خواهند داشت. در روزهای ابتدایی انتشار خبر آغاز پیش تولید فیلم نو سعید روستایی، اخباری مشابه درباره سومین همکاری مشترک این کارگردان جوان با پریناز ایزدیار هم به گوش می رسید که البته خیلی زود این اخبار و شایعات جای خود را به حضور بازیگرانی دیگر در فیلم برادران لیلا دادند؛ از جمله ترانه علیدوستی که گفته می شود مشتاق است برای اولین بار همکاری با سعید روستایی را هم تجربه کند.

لیلا کیست؟

درباره اینکه نقش اصلی فیلم نو سعید روستایی را چه کسی بازی خواهد کرد، شایعات مختلفی مطرح شده است. یکی از پرتکرارترین و البته موثق ترین اخبار در این زمینه حکایت از حضور ترانه علیدوستی در این نقش می کند که با توجه به سابقه ترانه در ایفای نقش هایی با پیشینه و طبقه اجتماعی مشابه می تواند به شاه نقشی دیگر در کارنامه این بازیگر تبدیل شود.

به هر حال با نگاهی حتی گذرا و سرسری به دو فیلم قبلی روستایی می توان به جرأت، یا دست کم با احتمال بالایی گفت که نقش لیلا در این فیلم، دختری از طبقه پایین اجتماع خواهد بود. طبقه ای که ترانه علیدوستی از اولین حضورش در دنیای سینما به این سو به کرات ایفا کرده و دست کم در همکاری با کارگردانانی چون رسول صدرعاملی، اصغر فرهادی و… به دستاوردهای درخوری هم رسیده است. این فاکتور شانس ترانه علیدوستی را برای گرفتن نقش لیلا بالاتر هم می برد.

در کنار لیلا

اما یکی دیگر از همکاری های قطعی این فیلم را می توان همکاری روستایی با نوید محمدزاده دانست که به احتمال زیاد نقش مقابل ترانه علیدوستی را بازی خواهد کرد.

البته پیگیری های رسانه ای حکایت از این می کنند که حضور این دو بازیگر اگر چه به احتمال بالایی تا چند روز دیگر قطعی خواهد شد، اما به هر حال هنوز قطعی نشده است؛ مثل پیمان معادی که او هم هنوز قرارداد همکاری با سعید روستایی را امضا نکرده و پس از بازگشت به ایران تصمیم قطعی را در این زمینه خواهد گرفت.

سومین همکاری ارگانی

سعید روستایی که اولین فیلمش را به تهیه کنندگی سعید ملکان و دومی را هم با تهیه کنندگی جمال ساداتیان جلوی دوربین برده، حالا گفته می شود که این بار در سومین فیلم کارنامه اش با جواد نوروزبیگی همکاری خواهد کرد. نوروزبیگی در سال های اخیر تهیه کننده فیلم هایی مانند بی همه چیز، عنکبوت، کشتارگاه، مارموز، زهرمار و خون شد بوده است.

آخرین خبر

اما خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی این پروژه نام کرده که قرار است بعد از برگشت پیمان معادی به ایران و قطعی شدن حضور بازیگران مورد نظر کارگردان دورخوانی برادران لیلا آغاز شود. گفتنی است که دیگر مراحل پیش تولید این فیلم، ازجمله تست های گریم و لباس آغاز شده است.

روابط عمومی برادران لیلا همچنین اعلام کرده که فیلم متری شیش ونیم در نقاط مختلف اروپا از جمله فرانسه اکران موفقی داشته و با واکنش مثبت منتقدان هممواجه شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1265

به "ماجراهای ترانه، پیمان و نوید محمدزاده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجراهای ترانه، پیمان و نوید محمدزاده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید