قیمت آپارتمان 60 متری در پرند

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، خبرنگاران- خرید آپارتمان 60 متری در پرند الان می تواند بیش از دو میلیارد هزینه داشته باشد. در فاز دو که معمولا قیمت آپارتمان از سایر فاز های پرند بیشتر است، واحد 60 متری را دقیقا دو میلیارد و 100 میلیون تومان آگهی نموده اند و الان که به نیمه های اردیبهشت رسیدیم، تا دلتان بخواهد آگهی های وجود دارد که فروشنده بابت واحد 60 متری در پرند بین دو تا دو میلیارد و 300 میلیون تومان طلب نموده است. حالا اگر به جای فاز دو در فاز های چهار تا شش پرند که واحد های مسکن مهر را در خود جای دادند، سراغ واحد های 60 متری برویم، قیمت پیشنهادی فروشنده ها تا یک میلیارد و 200 میلیون کاهش پیدا می نماید.

قیمت آپارتمان 60 متری در پرند

به گزارش خبرنگاران؛ قیمت آپارتمان 60 متری در پرند به وسیله فروشنده ای یک میلیارد و 300 میلیون تومان اعلام شده است. واحد در فاز چهار واقع شده است و جزو واحد های مسکن مهر پرند به شمار میرود. رقم 1.3 میلیاردی فروشنده نشان می دهد روی عدد 21 میلیون و 666 هزار تومان به عنوان قیمت هر متر اصرار دارد و از این حیث با یکی از مقرون به صرفه ترین واحد های 60 متری در پرند سروکار داریم که با امکانات کامل مثل انباری، آسانسور و پارکینگ فروخته می گردد و سال ساخت آن 1401 اعلام شده است.

آپارتمان 60 متری دیگری را در پرند یک میلیارد و 220 میلیون تومان می فروشند. این یکی در فاز شش یعنی غربی ترین بخش پرند واقع شده است و پنج سال از زمان ساختش می گذرد. فروشنده در شرح امکانات این واحد به پارکینگ اشاره نموده، اما در ساختمان خبری از آسانسور نیست و واحد را بدون انباری می فروشند. از طرفی قیمت پیشنهاد فروشنده بابت هر متر از این خانه 20 میلیون و 333 هزار تومان است و این یکی را هم باید جزو مقرون به صرفه ترین واحد های 60 متری پرند بدانیم.

قیمت آپارتمان 60 متری در فاز پنجم پرند یک میلیارد و 530 میلیون تومان اعلام شده است که می توانیم ارزش هر متر این واحد را 25 میلیون و 500 هزار تومان بدانیم. واحد مورد نظر 10 سال قبل در طبقه یازدهم ساخته شده و داشتن آسانسور مهمترین نعمت آن به حساب می اید. البته طبق اطلاعاتی که در آگهی وجود دارد، این واحد پارکینگ و انباری ندارد.

قیمت آپارتمان در فاز سه پرند که دقیقا مرکز شهر واقع شده است، معمولا از فاز های چهار تا شش بیشتر است. به همین دلیل فرشنده واحد 60 متری آن را با قیمت بیشتری درمقایسه با واحد های مسکن مهر فاز های چهار تا شش آگهی نموده است؛ یک میلیارد و 650 میلیون تومان. به این ترتیب رقم پیشنهادی فروشنده بابت هر متر دقیقا 27 میلیون و 500 هزار تومان است. البته واحدی که درباره آن صحبت می کنیم بدون آسانسور، انباری و پارکینگ فروخته می گردد و عمر بنای آن به پنج سال رسیده است.

قیمت آپارتمان در فاز یک پرند معمولا با فاز دو برابری می نماید و از فاز های چهار تا شش بیشتر است. یکی از واحد های 60 متری را در فاز یک پرند دو میلیارد و 220 میلیون تومان می فروشند. یعنی خریدار باید دقیقا 37 میلیون تومان برای هر متر بپردازد. واحد مورد نظر در طبقه همکف واقع شده و می توانیم از نبود آسانسور در ساختمان چشم پوشی کنیم، اما نداشتن پارکینگ مهمترین ایراد آن است و 12 سال از زمان ساختش می گذرد.

آپارتمان 60 متری دیگری را در بلوار علامه طباطبایی با قیمت دو میلیارد و 150 میلیون تومان آگهی نموده اند. این یکی سال 93 ساخته شده و 11 سال از عمربنای آن می گذرد. پارکینگ و انباری را باید مهمترین امکانات این واحد بدانیم که با وجود قرار گرفتن در طبقه دوم، از نعمت آسانسور محروم است.

مالک آپارتمان 60 متری دیگری در فاز یک پرند رقم پیشنهادی خودش را دو میلیارد و 20 میلیون تومان اعلام نموده و انتظار دارد، خریدار بابت هر متر 33 میلیون و 666 هزار تومان بدهد. واقع شدن واحد در طبقه همکف باعث می گردد نبود آسانسور احساس نگردد، اما واحد را بدون پارکینگ و انباری می فروشند.

مشخصات آپارتمان های 60 متری در پرند

فاز

عمر بنا

مهمترین امکانات

قیمت پیشنهادی فروشنده

چهار

یک سال

انباری، آسانسور و پارکینگ

1.3 میلیارد تومان

شش

پنج سال

پارکینگ

1.220 میلیارد تومان

پنجم

12 سال

آسانسور

1.530 میلیارد تومان

سه

پنج سال

-

1.650 میلیارد تومان

دو

12 سال

انباری

2.220 میلیارد تومان

یک

11 سال

پارکینگ و انباری

2.150 میلیارد تومان

یک

هفت سال

انباری

2.020 میلیارد تومان

منبع: فرارو
انتشار: 18 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1402 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1719

به "قیمت آپارتمان 60 متری در پرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت آپارتمان 60 متری در پرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید