قصد مقام های دولت برای استعفای دسته جمعی

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، یک مقام ارشد دولت آمریکا در کتابی که قرار است منتشر شود از قصد مقام های دولت این کشور برای استعفای دسته جمعی خبر داده است.

قصد مقام های دولت برای استعفای دسته جمعی

به گزارش گروه بین الملل فروشگاه اینترنتی هرپو، یک مقام گمنام دولت آمریکا در کتابی جدید ادعا کرده مقام های دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا زمانی استعفای دسته جمعی، به قصد به صدا درآوردن زنگ خطر درباره رفتار های ترامپ را بررسی کرده اند.

کتاب این افشاگر با عنوان یک اخطار قرار است به زودی چاپ شود، اما روزنامه واشنگتن پست به چکیده ای از آن دست پیدا کرده و بخش هایی از آن را امروز جمعه منتشر کرده است.

نویسنده کتاب که خودش را یکی از مقام های ارشد دولت ترامپ معرفی کرده همان فردی است که سال گذشته با نگارش یادداشتی در روزنامه نیویورک تایمز خودش را یکی از اعضای جنبش مقاومت علیه ترامپ معرفی کرد. او در آن مقاله نوشته بود که برخی از مقام های دولت ترامپ مقاومتی بی سر و صدا را علیه او آغاز کرده اند و قصد دارند با روش های مختلف از برنامه ها و سوءنیت های او جلوگیری کنند.

او علی رغم این در کتابش نوشته که اعتقاد اعضای این جنبش به اینکه با مقاومت بی سروصدا می توان ترامپ را مهار کرد نادرست بوده است. او می نویسد: نظرم درباره مقاومت بی سر و صدا در داخل دولت ترامپ اشتباه بود. بوروکرات های انتخاب نشده و منصوبان کابینه هیچ گاه دونالد ترامپ را به سمت درست هدایت نخواهند کرد و یا سبک مدیریتی بدخواهانه او را اصلاح نخواهند کرد. او همین است که هست.

مقام ارشد کاخ سفید نوشته سال گذشته بحران به نقطه ای رسید که گروهی از مقام های دولت، استعفای دسته جمعی را به قصد هشدار درباره رفتار های ترامپ مورد بررسی قرار دادند.

اما آن ها در نهایت از این تصمیم منصرف شده و گفته اند که چنین اقدامی دولتی که همین حالا هم لرزان و بی ثبات است را بی ثبات تر خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 27

به "قصد مقام های دولت برای استعفای دسته جمعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قصد مقام های دولت برای استعفای دسته جمعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید