فعالیت شبانه روزی اکیپ های بازرسی بر عملکرد غرفه های فروش محصولات

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، تهران (پانا) - طی 48 ساعت گذشته، و با تاکید مدیرعامل سازمان بهشت حضرت زهرا فعالیت شبانه روزی اکیپ های بازرسی بر عملکرد غرفه های فروش محصولات در این سازمان و شناسایی تخلفات به صورت جدی پیگیری شد.

فعالیت شبانه روزی اکیپ های بازرسی بر عملکرد غرفه های فروش محصولات

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) هم زمان با پنجشنبه و آدینه آخر سال و با توجه به حضور حداکثری مردم در روزهای پایانی، نظارت بر عملکرد غرفه های فروش محصولات در سازمان بهشت زهرا(س) الزام آور بوده است.

این نظارت ها به صورت محسوس و نامحسوس و با همکاری حراست سازمان، معاونت امور اقتصادی و قراردادها و بعلاوه بازرسی سازمان و در راستای خدمت بی منت به شهروندان و زائران بهشت حضرت زهرا(س) و جلوگیری از تضییع حقوق آن ها انجام شده است.

عمده تخلفات مکشوفه، عدم درج قیمت، عدم درج تاریخ فراوری و انقضا، سد معبر و گرانفروشی، فروش گلاب بدون مجوز و درج عبارت ویژه بهشت زهرا بر روی محصولات بوده است که با متخلفان در محل برخورد انجام شده و خاطیان جریمه شدند.

لازم به ذکر است اکیپ های بازرسی به صورت تمام وقت نظارت بر محصولات و غرفه های فروش را به منظور رفاه حال مراجعان به سازمان ادامه خواهند داد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 خرداد 1401 بروزرسانی: 13 خرداد 1401 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1533

به "فعالیت شبانه روزی اکیپ های بازرسی بر عملکرد غرفه های فروش محصولات" امتیاز دهید

1 کاربر به "فعالیت شبانه روزی اکیپ های بازرسی بر عملکرد غرفه های فروش محصولات" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت شبانه روزی اکیپ های بازرسی بر عملکرد غرفه های فروش محصولات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید