عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای: پرسپولیس و استقلال با تضمین مراجع بالاتر مجوز گرفتند، شاید AFC تأیید نکند

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال توضیحاتی در خصوص چگونگی صدور مجوز برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال ارائه کرد.

عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای: پرسپولیس و استقلال با تضمین مراجع بالاتر مجوز گرفتند، شاید AFC تأیید نکند

کاظم اولیایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره صدور مجوز حرفه ای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای گفت: در ابتدا هفت تیم از کمیته صدور مجوز حرفه ای درخواست دریافت مجوز حرفه ای داشتند، مس کرمان در میانه راه مدارک خود را بارگذاری و در ادامه کار را رها کرد، به این ترتیب شش تیم ماند. در جلساتی که با نمایندگان باشگاه ها داشتیم سه تیم سپاهان، فولاد و گل گهر با تکمیل مدارک شان پیروز به اخذ مجوز شدند و شرایط لازم را داشتند.

وی اضافه نمود: کارشناس حقوقی و اقتصادی که به طور مستقل عضو کمیته صدور مجوز حرفه ای هستند، به مدارک ایراد گرفتند و اعلام کردند این ایرادها باید رفع گردد. کمیته بدوی ابتدا درخواست سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتور را رد کرد و این باشگاه ها را واجد شرایط دریافت مجوز حرفه ای ندانست، در ادامه این باشگاه ها به کمیته استیناف صدور مجوز درخواست خود را ارسال کردند که این کمیته هم در مرحله اول درخواست این باشگاه ها رد کرد اما در ساعات آخر تضمین هایی از مراجع بالاتر داده شد تا این ایرادها رفع گردد، به قول امروزی ها باشگاه استقلال و پرسپولیس با تک ماده مشکل شان حل شد، برای باشگاه تراکتور هم در حال آنالیز است ولی مجوز استقلال و پرسپولیس صادر شد و تضمین دادند مسائل به زودی رفع گردد.

آیا این امکان وجود دارد AFC در راستی آزمایی خود مجوز حرفه ای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را تأیید نکند؟ عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای در واکنش به طرح این سؤال به خبرنگاران گفت: به هرحال این مدارک در پنجره AFC بارگذاری شده است، ما مدرک فیزیکی نداریم و مدارک در سایت بارگذاری می گردد و AFC ناظر این فرایند است، این امکان وجود دارد که در راستی آزمایی AFC این مجوز را تأیید نکند. هم کمیته مجوز حرفه ای و هم کمیته بدوی، از سوی بالاترین مراجع تضمین های بسیار سنگینی به AFC داده اند و اگر خلاف اظهارات مطرح شده ثابت گردد اعضای کمیته ها با محرومیت و جرائم سنگینی روبرو خواهند شد.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 دی 1400 بروزرسانی: 23 دی 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1402

به "عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای: پرسپولیس و استقلال با تضمین مراجع بالاتر مجوز گرفتند، شاید AFC تأیید نکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای: پرسپولیس و استقلال با تضمین مراجع بالاتر مجوز گرفتند، شاید AFC تأیید نکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید