عزیزی خادم: فوتبال ملی در بحرانی بزرگ و پیچیده قرار گرفته است، تغییر وضع موجود از اولویت های ماست

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، نامزد ریاست فدراسیون فوتبال، تغییر شرایط موجود این فدراسیون را در میان اولویت های خود، در صورت پیروزی در انتخابات فدراسیون فوتبال برشمرد.

عزیزی خادم: فوتبال ملی در بحرانی بزرگ و پیچیده قرار گرفته است، تغییر وضع موجود از اولویت های ماست

به گزارش خبرنگاران، شهاب الدین عزیزی خادم درباره انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: انتخابات در این دوره به چند دلیل، اهمیت بیشتری دارد. این انتخابات پس از اتفاق مبارک تصویب اساسنامه برگزار می گردد که سال ها شاهد این موضوع نبودیم و صاحب اساسنامه ای شدیم که به عنوان سند راهبردی جدید، فصل نوینی برای انتخابات خواهد بود.

در این برهه زمانی، فوتبال ملی در بحران بزرگ، چندضلعی و پیچیده ای واقع شده است.، وی ضمن بیان این جمله گفت: عبور از آن، نیازمند عزم ملی، عقلانیت، صبوری و ایثار نیاز دارد تا همه از این بحران سربلند خارج شویم. این انتخابات، آزمون بزرگی برای تعهد به دموکراسی و حرکت در مدار قانون و عدالت است.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، درخصوص برنامه های مالی خود بیان نمود: با توکل به خدا و همچنین با الطاف لایزال الهی به انتخابات ورود کردیم و در یک چارچوب حرکت می کنیم. برنامه انتخاباتی ما چندضلعی است و یکی از آن به مباحث مالی بازمی گردد. فوتبال دچار بحران مالی شده، اما ما و همکاران مدت هاست فوتبال ملی را مطالعه کردیم و نشست های زیادی با نخبگان، محققان و پیشکسوتان برگزار شده است.

عزیزی خادم با بیان اینکه گفت وگوهای مفصلی با فوتبالی ها داشته است، شرح داد: با استفاده از ظرفیت ها و تیم کارشناسی حرفه ای، برنامه راهبردی پیشنهادی آماده کردیم. کار این موضوع تمام شده و مباحث مالی در آن دیده شده است. این برنامه در اختیار اهالی رسانه، افکار عمومی و مجمع فدراسیون فوتبال قرار می گیرد و در معرض نقد و نظرات مجمع خواهد بود.

وی رویکرد برنامه پیشنهادی خود در افق چهار ساله را دانش بنیان دانست و گفت: پس از عبور از بحران، با هدف مدرن سازی فوتبال ملی و ساختارهای مدیریتی فوتبال برنامه ریزی شده است. امید زیادی داریم که بازیگران اصلی، نقدهای خود را منتقل کنند. امیدوارم برنامه جدید مورد پذیرش همه واقع گردد و روی آن کار شده است. ما در 20،15 سال گذشته، در فوتبال ملی چیزی به نام برنامه نداشتیم و این برنامه می تواند آرامش، رشد، توسعه، تعالی، صداقت، شفافیت، عدالت و افتخار را برگرداند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال با بیان اینکه کار برنامه اش به اتمام رسیده و تحقق اهداف آن برآمده از نظرسنجی ها و مطالبات ملی است، گفت: برنامه ای که در بخش های مالی، فنی و ساختارهای مالی قابلیت اجرا دارد و شفافیت و پاسخگویی در آن اجرا شده است. امیدوارم در همین روزها بتوانیم از این سند رونمایی کنیم و تحقق این اهداف جزو مطالبات ما بوده که نیازمند انسجام، هم افزایی و دلسوزی و از همه مهم تر، صبر و توکل به خداست. ان شاءالله همه با هم تلاش کنیم قوانین فوتبال سالم و به روز را تدوین و عملیاتی کنیم و نه تنها سرمایه اجتماعی را برگردانیم، بلکه آن را ارتقا دهیم.

عزیزی خادم درخصوص توجه خود به سایر بخش های زیرمجموعه فدراسیون فوتبال بیان نمود: برنامه ما جامع و با تمامی متدها و قابلیت اجرایی است. کارهای کارشناسی در رده های پایه، بانوان، فوتسال و تیم های ملی اجرا شده و به نیروی انسانی نیاز دارد. خیلی از برنامه ها در قفسه ها خاک می خورند، اما باید ابزارش فراهم باشد و آن را با شرایط موجود به منصه ظهور برسانید. برنامه اصلی ترین رکن اجرایی است، اما نیروی انسانی باکیفیت می خواهد که مقدم بر برنامه است.

وی با اشاره به اهمیت مدیران فعالیت کننده در فدراسیون فوتبال شرح داد: نیروی انسانی هم برنامه تولید می کند و هم می تواند در اجرای برنامه ها کمک کند. به همین دلیل خودمان را ملزم دیدیم برنامه ای با همین نیروی انسانی باکیفیت تولید گردد. نیروی انسانی موتور محرکه هر سیستم بوده و حتی ابداع سیستم با نیروی انسانی است. امیدوارم آنها بیایند و فضایی ایجاد کنند تا وضع موجود را تغییر دهیم. تغییر وضع موجود از اولویت هاست و ان شاءالله با تیم همکار بتوانیم تغیییراتی در همه حوزه ها انجام دهیم که مطالبه افکار عمومی است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

دیگر اولویت ما، صعود تیم ملی به جام جهانی است که مسئولیتی خطیر و تاریخی است.، نامزد ریاست فدراسیون فوتبال ضمن بیان این جمله بیان کرد: همه نامزدهای انتخابات محترم هستند و به فال نیک می گیرم. ان شاءالله در فضای اخلاقی و انسانی، رقابت سالم و سازنده ای با حفظ قواعد بازی و با برنامه داشته باشیم. امیدوارم مجمع مبتنی بر انصاف و واقع بینی تصمیم بگیرد و مقابل انتخاب یکدیگر، خود را تسلیم و مکلف به اجرای آن بدانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 979

به "عزیزی خادم: فوتبال ملی در بحرانی بزرگ و پیچیده قرار گرفته است، تغییر وضع موجود از اولویت های ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: فوتبال ملی در بحرانی بزرگ و پیچیده قرار گرفته است، تغییر وضع موجود از اولویت های ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید