رئیس جمهور: برطرف بیماری کرونا، نیازمند به کارگیری همه امکانات کشور است

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، رئیسی در نخستین نشست سران قوا در دولت سیزدهم گفت: مردم از بیماری کرونا رنج می برند و این مسئله نیازمند همگرایی و همراهی همه دستگاه ها و به کارگیری همه امکانات کشور برای حل آن است.

رئیس جمهور: برطرف بیماری کرونا، نیازمند به کارگیری همه امکانات کشور است

به گزارش ، سید ابراهیم رئیسی عصر امروز و در حاشیه برگزاری نخستین جلسه سران قوا در دوره تازه، در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه امروز امور کشور نیازمند همفکری و هم گرایی قوای سه گانه است، گفت: تمام نهادها و همه ظرفیت های کشور باید در جهت حل مسائل به هم یاری نمایند و این جلسه هم، در جهت هم فکری و همکاری برای حل مسائل کشور است.

وی با اشاره به مسائل مردم اضافه کرد: مردم از بیماری کرونا رنج می برند و این مسئله نیازمند همگرایی و همراهی همه دستگاهها و بکارگیری همه امکانات کشور برای حل آن است.

رئیس جمهور در ادامه، با بیان اینکه مسائل مالی و ثبات در بازار دیگر مسئله مهم امروز کشور است، گفت: حل این مشکل خواست مردم است و برای ایجاد ثبات در بازار نیازمند همکاری همه قوا هستیم که باید همه ظرفیت ها در کنار ظرفیت بزرگ نیروهای مردمی و مشارکت همه مردم، کارآفرینان، سرمایه گذاران و اصناف به کار گرفته گردد تا بتوانیم برای ایجاد ثبات در بازار و مهار تورم گام برداریم.

رئیسی گفت: مساله مهم دیگر امروز کشور، موضوع کسری بودجه است که با همکاری و همفکری مجلس شورای اسلامی باید دنبال گردد و ان شاءالله اصلاح بودجه بتواند آرامشی در کشور برقرار کند.

وی در انتها تاکید نمود: هرگونه توسعه یافتگی درکشور در گرو انسجام قوا و انسجام همه نیروهای انقلاب اسلامی است و همه کسانی که دغدغه انقلاب و نظام را دارند با هر نگاه سیاسی امروز باید خودشان را برای نقش آفرینی در حل مسائل کشور آماده نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 1253

به "رئیس جمهور: برطرف بیماری کرونا، نیازمند به کارگیری همه امکانات کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جمهور: برطرف بیماری کرونا، نیازمند به کارگیری همه امکانات کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید