دو ادعا در پرونده آدم ربایی نویسنده جوان

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، بازپرس جنایی که با شکایت یک مرد نویسنده مبنی بر ربوده شدنش به دستور یک زن دستور تحقیق و بازپرسی از زن جوان را صادر کرده بود وقتی اظهارات وی را شنید با سناریوی دیگری رو به رو شد.

دو ادعا در پرونده آدم ربایی نویسنده جوان

به گزارش ایران، چند روز قبل مرد جوانی به پلیس رفت و از ربوده شدنش توسط آدم ربایان اجیر شده خبر داد. او گفت: در حال رفتن به خانه ام بودم که خودروی پژویی راهم را مسدود کرد. سرنشینان خودرو با تهدید مرا سوار خودرو کرده و راننده که پسر جوانی بود به راه افتاد. هر چه می پرسیدم چرا مرا ربوده اید و به کجا می برید جوابی نمی دادند. مسافت زیادی نرفته بودیم که راننده در خیابانی خلوت توقف کرد.

مردان ناشناس با تهدید چاقو مرا وادار کردند چند سفته و برگه را امضا کنم و حتی اثر انگشتم را نیز گرفتند. آن ها بیش از یک میلیارد تومان از من سفته گرفتند. بعد هم مرا از خودرو پیاده کرده و فرار کردند. فکر می کنم آن ها را دختر جوانی به نام فتانه اجیر کرده باشد، چون با او اختلاف حساب دارم.

آگهی استخدام

با شکایت مرد جوان که فرشاد نام داشت، تحقیقات به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد. در نخستین گام تیم تحقیق به سراغ دوربین های مداربسته محلی که مرد جوان مدعی بود او را ربوده و همچنین رهایش کرده اند پرداختند، اما هیچ مورد آدم ربایی توسط دوربین ها ثبت نشده بود.

در ادامه تحقیقات فتانه احضار و تحت بازپرسی قرار گرفت این دختر 32 ساله گفت: سناریوی آدم ربایی ساخته خود فرشاد است. او می خواهد با این شکایت مرا به دردسر بیندازد.

فرشاد در کارخانه ای کار می کند و به قول خودش شغل دومش نویسندگی و تدوین است.

او مدتی قبل در فضای مجازی آگهی استخدام همکار نویسنده داده بود. وقتی تماس گرفتم گفت که در حال نوشتن یک کتاب است و به دنبال کسی می شود تا کمکش کند. بعد از توافق بر سر کار و دستمزد با فرشاد همکار شدم، بعد از مدتی هم به یکدیگر علاقه مند شدیم. اما بعد از مدتی فرشاد به بهانه های مختلف از من پول قرض گرفت. من که تصور می کردم با او همکارم و بزودی قرار است شریک زندگی ام شود این پول ها را به او قرض دادم. حدود 100 میلیون تومان از من پول گرفت این پول ها تمام پس انداز و نتیجه فروش طلاهایم بود. اما بعد از مدتی متوجه شدم وعده های او برای ازدواج دروغین است.

بعد هم فهمیدم فرشاد نه قصد پرداخت دستمزدم را دارد نه می خواهد طلبم را بدهد. وقتی به او اعتراض کردم رفتارش با من تغییر کرد و بعد هم این شکایت دروغین را مطرح نمود.

به دنبال اظهارات دختر جوان، بازپرس سهرابی دستور تحقیقات و بررسی صحت و سقم اظهارات آن ها را صادر کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 812

به "دو ادعا در پرونده آدم ربایی نویسنده جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو ادعا در پرونده آدم ربایی نویسنده جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید