دبیران ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری منصوب شدند

به گزارش فروشگاه اینترنتی هرپو، به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت علوم، غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی علیرضا عبدالهی نژاد به سمت دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی هفته ملی پژوهش و فناوری و عبدالساده نیسی را به عنوان دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری منصوب کرد.

دبیران ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری منصوب شدند

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر محسن شریفی را به عنوان دبیر جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر منصوب کرد.

در متن حکم دکتر شریفی آمده است:

نظر به مراتب علمی و تجارت ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، به عنوان دبیرجشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر منصوب می شوید.

امید است با برنامه ریزی مناسب و ایجاد تعامل با دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی کشور، سایر دستگاه های اجرایی کشور و با بهره گیری از کارشناسان خبره در برگزاری هرچه مناسب تر جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر سال 1399 پیروز و موید باشید.

از درگاه خداوند توفیقات شما را مسئلت می نمایم.

رحیمی همچنین در احکام جداگانه دیگری دکتر محمدصادق علیائی را به عنوان دبیر برنامه های استانی ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری سال 1399، دکتر حمیدرضا بخشی را به عنوان دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار، مرتضی زالی را به عنوان دبیر کمیته اجرایی هفته پژوهش و فناوری و احسان کمیزی را به عنوان دبیر کمیته پشتیبانی هفته پژوهش و فناوری منصوب کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: herpo.ir شناسه مطلب: 709

به "دبیران ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری منصوب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیران ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری منصوب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید